Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam az egészet vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet vagy bízzak még benne?

Figyelt kérdés
18 vagyok és lefeküdtem többször egy családos emberrel (40 éves)miután azt monta velem akar lenni de valahogy a feleségét nem tudja ott hagyni viszont ahányszor együtt vagyunk mindig azt mondja hogy már nem kell sokáig várni és elhagyja a családját

2015. aug. 19. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Naív tinik... 25/F
2015. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne légy már naiv, dehogy fogja otthagyni a feleségét miattad, jól megdug, és ennyi.
2015. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
alig várom, hogy 40 legyek ha ezt így bekajálják a 18 éves csajok XDDD
2015. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szegényem. Sorstárs vagyok csak én nem vártam el hogy elhagyja értem a nőt, valóban a nővel együtt leléptek külföldre, engem itthagyva. Ugyanígy 22 év korkülönbséggel.

Szeresd őt, mert csodálatos érzés szeretni valakit ilyen szituációban. Legyél boldog ha vele vagy.

De ne várd és hidd hogy elhagyja érted a feleségét, mert nagyon fog fájni amikor rájössz hogy sosem fogja.

2015. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne bizz meg benne, nem fogja elhagyni a családját.
2015. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a jelenlegi helyzetnél mennyivel lenne jobb neked, ha elhagyná a családját, veled lenne, és egy idő után melletted tartana szeretőt a változatosság kedvéért?
2015. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ÖSSZES családos ember ezzel a dumával megy a szeretőhöz. Nagyon ritka, amikor ezt ki sem ejti a száján. De tényleg. Mind ezt mondja. Viszont hacsak a feleség meg nem tudja és ki nem rakja a szűrét, nem gondolhatod komolyan, hogy ebből a roppant kényelmes és számára izgalmas, kellemes szituációból önszántából ki fog lépni az ember. 40 évesen 18 évessel úgy általában nem kezdenek másért, csak szexért, és csak szexért önmagában egy házasságot sem fog felbontani, egy családot sem fog elhagyni senki.


Ne legyél naiv. Az ilyen dumát nem szabad bekajálni, mert kb 100 esetből 1x lesz valóság. És akkor sem egy tinilány kedvéért.

2015. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem mindenki jön ezzel a dumával, van aki nyílt lapokkal játszik, hogy csak a szex kell... Én azt mondom erre, hogy ez még korrekt a másik féllel szemben, hogy így el tudja dönteni, kell-e.

Viszont ez a hitegetés... naggyon gáz. Ne hidd el egy percig sem. Csak szex van itt, vagy így elfogadod, vagy rúgd ki mielőbb.

2015. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tévedés azt hinni, hogy az ÖSSZES családos ember ezzel a dumával megy a szeretőhöz. Egyről biztosan tudom, hogy nem teszi. :-))
2015. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek a korombéliek ekkora ribizlik... :(
2015. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!