Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki randizni hív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki randizni hív, hogyan lehet megmondani tapintatosan, hogy nem akarok?

Figyelt kérdés
A "bocs nem" nem tapintatos.
2011. jún. 30. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig azt hazudtam,hogy már randizgatok valakivel, csak még nem annyira publikus!
2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hazudd azt, hogy pont van egy kapcsolatod kialakulóban. Általában csak ezt értik meg sajnos.
2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
mond azt:bocs én leszbi vagyok!!
2011. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno azt kaptam meg, hogy szívesen találkozna velem, de csak mint barátok, ha ezen túlmenően szeretnék találkozni, akkor inkább nem...
2011. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam mondani, de nem mindenkinek esik le.:S
2011. jún. 30. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak magyarázd elhogy - Nagyon kedves de nem tudsz vele elképzelni barátságnál többet ezért sajnálod de nem fog menni -

Ha ezt sem érti meg akkor az előzőkkel értek egyet.Hazudd azt hogy van kialakuló kapcsolatod,randizgatsz

2011. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál nem érdemes tapintatosnak lenni, mert nem érti meg. A legkíméletesebb egyenesen megmondani, mi a helyzet, így legalább nem ringatja magát ábrándokba.
2011. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mármint azt mondom, hogy van kialakulófélben lévő kapcsolatom, ilyesmi.

Azt, hogy leszbi vagyok nem mondanám.:D

A barátság keretein belül való találkozás az nagyon őszinte, de vhol kicsit bántó is talán egyeseknek.

2011. jún. 30. 13:33
 9/12 anonim válasza:
100%
Inkább mondd azt, hogy bocs,nem, minthogy ilyen átlátszó baromságokat hazudnál.
2011. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aha, csak tudod elég sokan hívnak el, és nem akarok senkivel kapcsolatot, ha meg ezt mondanám mindenkinek, hogy bocs ne, azt hinnék beképzelt vagyok...:S
2011. jún. 30. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!