Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Hogy értelmezhető az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Hogy értelmezhető az, hogy "még nem vagytok kész rá"?

Figyelt kérdés
Én elég korán vesztettem el és sok lány vesztette el velem, de stabil párkapcsolatom sem volt még (22 vagyok most). Egy valamit nem értek, 13-tól 21 éves lányokig minden korba tartozótól hallottam már, hogy ő még nem kész elveszíteni a szüzességét. Kívánja a szexet, de nem áll készen. Petting alatt "szétfolyik", de nem áll készen. Hogy is van ez? Ez most nem a kioktatások ideje, értelmes választ kérnék. Mélyebben mit jelent ez?

2015. aug. 20. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azt jelentheti hogy nem teged tart a megfelelő személynek arra hogy odaadja a szüzességét.

19/l

2015. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést...
2015. aug. 20. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg nem szoktak a lányok készen állni.

Pl. én 16 évesen azt álmodtam egyszer, hogy szexeltem az egyik barátommal. És a másnapot a lelkiismeret-furdalás miatt végigsírtam.

Abban az időben ha lett volna pasim, nem fekdütem volna le vele.

Ma már nincs viszont ilyen problémám. :)

2015. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint, ha meg párkapcsolatban mondanám azt a pasimnak, hogy nem vagyok kész rá, akkor azt azért mondanám, mert nem feltétlenül tudnék valakiben 1-2 hónap alatt megbízni annyira, hogy vele szexeljek legelőször.
2015. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo tokeletesen megertettem a kerdest es válaszoltam is ra. De ezek szerint neked vannak értelmezési problémáid. Puszillak
2015. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, hogy nem ő a megfelelő. Én tudom, hogy az akivel most vagyok megfelelő lenne. Viszont nem állok készen rá lelkileg. Ez egy komolyabb dolog a lányoknak, mint a fiúknak. Egyrészt terhesek lehetnek tőle (védekezés ide vagy oda) másrészt valahogy nem szexgépeknek vagyunk összerakva mint a fiúk. A legtöbbünknek idő kell mire annyira megbízik valakiben és érzelmileg is eljut oda, hogy akkor most jöhet. Én 18 évesen még mindig nem érzem magam készen rá, nem tudom miért de borzalmasan félek a dologtól, semmilyen izgalmat nem érzek, ha a dologra gondolok, csak félelmet. Pedig pettingnél én is tocsogok. Csak tudod az van, hogy az biológia. Izgatásra tocsog, nem parancsszóra.
2015. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem 1-2 hónapja vagyunk együtt, hanem több mint egy éve.
2015. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

részben egyet értek az 1#-vel.

Másrészt lányok beengedik magukba a másikat, sokkal több egy lánynak az első mint egy fiúnak.

Mikor én úgy voltam, hogy nem vagyok készen az alatt azt éreztem, hogy akármennyire szerettem az akkori barátom féltem, hogy ő csak a szexet akarja (ő is szeretett és nem sürgetett) mégis az volt bennem, ha megteszem, megtesszük akkor megváltozik valami, és nem lesz a régi.

Nem voltam biztos magamban, de csak az első alkalomnál volt ekkora dilemma. :)

2015. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!