Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jobb elvesziteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb elvesziteni a szuzesseget? Durr bele vagy szep lassan?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Durr bele? Ezt komolyan gondoltad? Szép lassan.
2015. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Hát én majd szép lassan szeretném elveszíteni.

L

2015. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen komolyan gondoltam 😝

valaki ugy csinalja.

en csak rakerdeztem

2015. aug. 20. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nő vagy akkor lassan ha fiu akkor mindegy
2015. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy, akkor tök mindegy.


Ha lány, akkor pedig csakis lassan. Én úgy vagyok vele, hogy minden nő azt imádja általában, ha kegyetlenül, keményen megkefélik. Később, amikor már belejöttek a szexbe. De ha a legelső alkalom nem elég puha, gyengéd, finom és szeretetteljes, akkor egy nő számára nagyon el tudja rontani az később is a szexet.


Sajnos nem egy nővel találkoztam már az ágyban, aki elmesélte hogy az első alkalma nagyon rossz volt és ez azóta is rányomja az életét a szexuális életére még most, 5-10 évvel később is.

2015. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak mindenképpen szépen, lassan, fokozatosan! De szerintem a pasiknak sem árt ha fokozatosan merülnek el a szexben. /F.
2015. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :D
2015. aug. 20. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép lassan
2015. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Durr bele de szép lassan elotte egy két cseresznye colâval hogy. Alélt legyen a jány oszt had szokta lassan beküldod ovatossan hogy Ne fájjun nékije oszt ha benn van akkor indul a verébhajsza oszt adj neki ha ri a jány nyugtatod de tövig erezzed hogy tudja legkozelebb mire számitson Se baj ha faj mert legkozelebb mán jobb lészen nekijje...oszt csak nyomatid mig szejjel nem élvezés. Van oszt késsz vagyunk ennyi oszt lefordulsz mehetsz zuhanyozni kessz vagyunk mondod neki hogy atestél lelkes a tüzkereszségen. Még adhotsz egy puszit az Arcaro vagy a szájára hogy kedveske de nekijje..
2015. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

😂😂😂

2016. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!