Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák, apukák! Jobb az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, apukák! Jobb az a szeretkezés, amelyiknél gyereket csinálnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy pár megbeszéli, hogy ezen az estén nem védekeznek, mert hát gyereket szeretnének és minden védekezés nélkül szeretkeznek, abból a célból, hogy gyerekül legyen. Remélem értitek a kérdést... Szerintetek is az a legjobb szex ? Amikor gyereket csináltok ?
2015. aug. 21. 21:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még apuka, csak 20 éves vagyok...
2015. aug. 21. 21:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel utólag nem fogják tudni napra pontosan megmondani mikor fogant és aki próbálkozik az nem csak egy napig teszi így nehéz tudni, hogy mikor épp becsúszott az az volt-e ami jobb volt mint a többi vagy nem.


De akár még kellemetlenebb is lehet ha rágörcsölnek a felek.

2015. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szaszaa11 ***** válasza:
68%

Kedves első válaszoló a gyerek normalis esetben nem becsúszik hanem felelissegteljes döntés eredménye :)

Es gondolom itt az időszakra gondolt a kerdezo, amig próbálkoznak.

2015. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magára a szeretkezésre gondolt a kérdező, hogy mennyiben más, mennyiben jobb, nagyobb élmény így. Erre vonatkozott a kérdése.
2015. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még én sem vagyok anyuka, meg nem is mostanában leszek az, de úgy gondolom, másabb lehet a szeretkezés, ha "zöld utat" adnak a gyereknek... hozzáad valami pluszt :-)
2015. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

... becsúszott alatt azt értettem, hogy az alatt az 1 hónap alatt míg próbálkoztak amikor sikerült. Az, hogy ki mire asszociál, egyéni probléma...


Mivel a legtöbb teszt is 2-3 hét után mutat valamit, aztán jön a nőgyógyász, akkor már lehetetlen napra megmondani mikor fogant.

Akkor egy hónapnyi, vagy minimum több hétnyi próbálkozásból találd már ki Te melyiknél sikerült összehozni és melyiknél nem... és melyik volt jobb mint a többi... és hogy az volt-e az amelyik.


Remélem így érthető volt.

2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem attól függ a minősége hanem sok minden mástól
2015. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De akkor az az időszak jobb nem ? Amikor probálkoznak.
2015. aug. 21. 22:49
 9/12 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van, ebből az első kettő eléggé meg volt tervezve. Napra pontosan, lányok is lettek, ahogy szerettük volna. Így tudom, hogy mikor készültek.


Nem, semmiben nem különbözik, ugyanolyan jó, mint máskor.

A harmadik meg "csak úgy jött", hamarabb, mint gondoltuk.


Maga az, hogy tudod, hogy gyermek lesz belőle, az érdekes érzés legbelül, de az élvezetet nem befolyásolja semmilyen irányba. lehet, hogy egy érző nő nem ezt mondaná, de én így voltam vele.

2015. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szex, az szex. Amikor már eleve úgy állnak hozzá a felek a szexhez, hogy most akkor azért szexelünk, mert gyereket akarunk, általában azoknál nem szokott összejönni és kezdenek el nagyon rágörcsölni és szerintem ott nagyon is elveszíthetik a felek a szex iránti intimitást.

Én már anyuka vagyok, de hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy a sok együttlét melyikéből fogant a kisfiunk, szóval mondhatom tapasztalatból, hogy ugyanolyan lehetett az az együttlét is, mint a többi, pláne, hogy 7 hónap nem védekezés után jött össze.

Mi babát szerettünk volna, ezért nem védekeztünk, de attól még akkor bújtunk ágyba, amikor megkívántuk egymást és nem kizárólag azért, hogy na, most akkor "gyereket csinálunk".

2015. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!