Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ez veletek is így van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez veletek is így van? Miután kivertem elpocsékolt időnek érzem az aznapi lányokra fordított időt/nem érdeklnek?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa vagy nem is tudom, nem kifejezetten csak szexmiatt társalgok hölgyekkel ismerkedek vagy az ismerősökkel dumálgatok, de miután kivertem nem érzem azt az ingert, hogy nekem most rákéne írnom bárkire vagy éppen válaszolni bárkinek és bele gondolok mennyivel hasznosabban is eltölthettem volna azt az időt :D

2015. aug. 21. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon az elején volt ilyen, mikor kezdő voltam a pályán. Nem éreztem ez már jó pár éve.
2015. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen. Emiatt van, hogy a nap elején kicsapom, hogy nehogy elbasszam ilyenekkel a napot. :D
2015. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miután kivertem van h rögtön pár perccel ismét akarom. :D
2015. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy előfordul-e veled valaha, hogy a csajok nem írnak vissza, de olyankor felmerül benned, hogy az lehet az oka, hogy miután volt egy izgalmas programjuk a vibrátorukkal vagy a saját kezükkel, már nem érdekled őket, és utólag elpocsékolt időnek érzik az aznapi férfiakra fordított időt, és eljutottak arra a felismerésre, hogy sokkal hasznosabban is eltölthették volna azt az időt? :-))
2015. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most sértésnek vetted a dolgot és jól visszavágtál ? :D
2015. aug. 21. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5


Nem vettem sértésnek, poénkodtam. :-)


Amúgy meg tudlak érteni, mert 8-10 hüvelyi orgazmus után engem nem hogy férfi nem tudna lázba hozni, de annak a gondolata se nagyon,

2015. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudom, miért marad le a vége: de annak a gondolata se nagyon, ha egy kisbolygó becsapódás fenyegetné a Földet.
2015. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jaha értem :DD Hát igen, de nekem ez egy orgazmus után történik és nem tudom miért :D Mert tényleg inkább egy társat keresek nem egy szexpartnert, de szexuális kielégülés után senki sem érdekel.


Amig volt barátnőm és rendszeres nemi életem ő érdekel azért szex után is ezért furcsa számomra a jelenség :D

2015. aug. 22. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, sajnos. Minden férfiből azonnal kimegy orgazmus után a szex és nők iránti vágy.
2015. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!