Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha a nő kezdeményezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a nő kezdeményezi általában a "Telefonszexet"?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le egymással, én szűz vagyok. De azért már szoktunk huncutkodni. Viszont az esetek többségében én kezdeményezem. Nem mond ellent, viszont nem kezdeményez. Lehet azért mert azt hiszi én nem akarom?

18/N


2015. aug. 23. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Nincs ezzel semmi probléma, lehet hogy te jobban kívánod, esetleg fél attól hogy Te majd nemet mondasz, vagy csak semmi tapasztalata nincs e téren, és nem mer kezdeményezni.


"A nő kezdeményezésről annyit, mi van ha ő életed párja, de ő nem vesz észre téged, te pedig oda vagy érte? Mi van ha a te kezdeményezésed felkelti az érdeklődését és jó sülhet ki belőle? Sosem tudhatod."

2015. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát tapasztalata az biztosan van, idősebb nálam jó pár évvel..:)
2015. aug. 23. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet pont azért nem kezdeményez ő, mert idősebb, mint te. És élvezi, de nem szívesen kezdeményezne.

Vagy neki ez pont ezért izgalmas. Mert te, szűzként megteszed helyette. :)

2015. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehetséges...

csak néha jól esne :)

Mondom, nem utasít vissza, csak.. na értitek

2015. aug. 23. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ettől indul be. nem tudhatod. Ha neked ez tetszik, és megfelel akkor meg ne törődj mással. Érezd jól magad :)
2015. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké.. :)

köszi a válaszokat :)

2015. aug. 23. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, velem is volt már ilyen. Azért kezdeményeztem ritkán, mert azt gondoltam, a lánynak nincs kedve, tolakodó meg nem akartam lenni.
2015. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már nem az a "kor" amikor a pasinak kell kezdeményezni. A régi hagyományos udvarlás mára "gáz" lett. Ez az oka a rengeteg olyan kérdésnek is,hogy "Ismerkednék lányokkal",mert annyira önbizalom hiányosak a mai fiatal srácok,hogy megszólítani sem mernek egy lányt,ami nem csoda,hiszen a mai tini lányok többségét néhány veterán útszéli "asszony" megirigyelné,akkora lotyók.
2015. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!