Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugy érzem mindent megttettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem mindent megttettem, hogy jó legyen a szex, a barátom mégsem élvezett el. Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
ő nem vol 7 honapja csajjal,én meg 5 honapja pasival,ő állitolag fáradt volt...Felizgattam a csokokkal,aztán a kezemel,legelöszőr én voltam felül,aztán oldalt,ugy ő jött felül.Azután felhuzta az ovszert,felül volt.És egyszer csak aztmondta,hogy neki igy fáj és abba hagyta,felöltözött és hazament.

#hibáztam a szexbe
2015. aug. 23. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a szex nem csak a pózokon múlik... ennyiből nem lehet megmondani, hogy mi volt a gond.
2015. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez is egy érdekes kérdés. Nem hinném, hogy veled volt a baj. A kalap kabát effektus számomra erős, és érthetetlen. Valami nála nem lehet kerek. 25/F
2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szexeltetek aztán felhúzta a gumit és hazament :D


valahogy a sorrend nem stimmel :)

2015. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ugy erezte,hogy elfog elvezni,azelott huzta fel az ovszert:P
2015. aug. 23. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet. :))
2015. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jázi :) ***** válasza:

Jó,hogy védekeztek,csak kár,hogy nem jókor :))

Majd ha jön a gólya meg vigyorogtok :)))

Nem értem ezt a hazament dolgot. Lehet át kellene beszélni mi is volt a gond.

2015. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ugye tudjátok, hogy ez így messze nem biztonságos szex?
2015. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen en tusom,es a bunkobb pasik akiket kifogok,nem hiszik el,hogy az elovaladektol is terhes lehetek:(
2015. aug. 23. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha addig úgy nézett ki, hogy el tud menni, akkor valószínűleg az óvszerrel volt baja, zavarba jött tőle.


Mindenesetre az, hogy utána lelépett, nem azt mutatja, hogy nagyon ígéretes volna a kapcsolat.

2015. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!