Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ha legálisan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha legálisan lehetne bármilyen korú lánnyal szexelni, minimum hány évessel csinálnátok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 20:35
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
21%

13-14 évesek már nagyrészük nagyon érett testileg. Szóval őket nagyon megdugnám, frissek, és próbálnának jól teljesíteni. Imádnám őket.


28/F

2015. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
62%
Összegyűlnek a pedomacik egy kupaktanácsra...
2015. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Egyébként annyira jó, hogy minden második 20+ pasi 13-14-15 éveseket képes lenne jól megb.@szni (hát nem azért, de nem véletlen fejeztem ki így magam) Engem meg 13 évesen egy 50-60 éves ember borzasztó irritálóan bámult és majdnem meg is erőszakolt. Pedig már teherbe is eshettem volna. Tudom ez sokaknál csak fantázia, amit nem egészen tudok hova tenni. De aki ezt képes megtenni (van aki meg is teszi) azt undorítónak tartom.
2015. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek mi értelme, célja???
2015. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
24%

Jól kitolok a LEPONTOZÓ gyerekkel, minden olyan választ ami 0 %-ban hasznos, én hasznosnak értékelek, hogy megváltoztassam a végeredményt. Ez független attól, hogy valóban hasznos-e a válasz.


A kérdésre válaszolva pedig felhívom a figyelmeteket, hogy a muszlim vallás szerint nincs alsó korlát az életkor vonatkozásában a szexre. Jó tudni, hogy az országba érkező muszlim bevándorlók a saját törvényeik szerint gyerekekkel is szexelhetnek.

2015. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Idézet a cikkből:

"A pedofilia törvényes. A Korán 65.4 szerint, válás előtt, három hónapi szexmentesség vonatkozik azokra a nőkre, akik már menstruálnak, valamint ugyancsak három hónap azokra a lányokra, akiknek még nem jött meg a menzeszük. Az első eset még logikusnak is tűnik, hiszen egy gyors válás és újra férjhez menetel esetén nem lenne egyértelmű, hogy ki az apa. De mi van azokkal a lányokkal, akiknek még nem volt menzeszük? Náluk miért kell ugyanúgy három hónapot várni? Azért, mert velük is lehet nemi életet élni, és hát lehet, hogy egyik-másik előbb érik. A Mohamed próféta cselekedeteiről szóló Bukhari 7.62.88-ban az áll, hogy a próféta (aki egyébként akkor kb. 50 éves volt) házasságra lépett a 6 éves Aishával, majd amikor a lány 9 éves lett, elhálták a házasságot. Ez a gyengébbek kedvéért azt jelenti, hogy a javakorabeli Mohamed egy kislánnyal közösült."

2015. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
57%

Huha, meg jo hogy az idosebb pasikat birom😄

16/L

2015. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
26%
It's a trap!
2015. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
93%

Unokahugom 2002-es születésű, azaz 13 éves korosztályról van szó. Még júniusban meglátogattam őt az iskolában és találkoztam az osztálytársnőivel is. Attól még, hogy van 50 gyerekből egy olyan, akit félreneveltek és már ilyen korban ribisen, nagylányosan öltözködik, azért ne húzzuk már rá ezt a sablont a többi kislányra, akik a koruknak megfelelően viselkednek, fejlődnek. Nagyon kicsik még. A Sims 4 új kiegészítőjéről meg valami boszorkányos könyvről beszélgettek és mikor megkérdeztem őket, hogy tetszik-e nekik valamelyik fiú, az összes pirulgatott és egyik sem mert válaszolni. Unokahúgomnak meg se jött még a menzesze és a melle sem nő még. És van olyan aberrált, aki ilyen pici lánykákra gerjed, akiknek még semmi köze a szexualitáshoz. A világ megérett a pusztulásra.


19/L

2015. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

18 vagy 19

DE ettől nem kell tartanom

19F

2015. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!