Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm magas vagy az alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm magas vagy az alatti Fiukat, Férfiakat kérdezném. Elsőnek a Lány, Nő magasságát nézitek meg, hogy passzoltpk-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

ha magasabb, akkor oda se mentek hozzá ?


magasságotokat is írjátok, köszi


2015. aug. 23. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát tőlem magassabb csajjal talán még nemtalálkoztam de változó mit nézek benne előszőr.Általában:1.szémélyiség

2.arc

3,Testalkat (mell,segg,stb)

(194cm vagyok) 16/F

2015. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én 193 magas vagyok de soha nem nézek csak egy valamit az összhatás számit,de arcában legyen valami ami megfog.
2015. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lelkem, te írtad ki ezt a két kérdést is? http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..
2015. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tableten nem tudok rendesen linkelni, de van egy teljesen uilyen kezdetű mondat is, mint a jelenlevő. Egy másfeles tündérke csak téged akar, te meg kergeted a nagyra nyúlt istennőt. Az is lehet, hogy van pasija, nem ezért, mert te nem kellesz,hanem eleve volt is. :)
2015. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2015. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Általában igen. Mondjuk tök mindegy, mert alacsony férfi az alacsony nőknek se kell. 29/170/F
2015. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77 %-os vagyok. Én tényleg vonzódom egy nem magas fiúhoz, de ő visszautasított, mondván, hogy numerának jó lennék, de hosszú távú kapcsi nála nem műxik. Na ja, csak nem akar aprajafalvát összehozni velem :D A haverja viszont 180 felett lehet, aki szerelmes belém. Általában a nagyranyúlt pasik szeretik kényeztetni az apróbb lányokat, de ez sem törvényszerű.
2015. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!