Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal viszonyba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal viszonyba ez ennyire nem fér bele?

Figyelt kérdés
Sosem alszik velem, miután szexeltünk, mindig átmegy a szobájába. Amúgy normális velem, meg minden, nagyon jó barátok vagyunk, de tök rosszul esik, hogy mindig itt hagy. Nem kapcsolatot szeretnék, de ilyenkor tökre igényelném az együtt alvást, így tökre kihasználva érzem magam. Miért nem alszik velem, neki ez ennyire nem fér bele egy ilyen viszonyba? Hogyan mondjam ezt el neki úgy, hogy ne higyje azt, hogy többet szeretnék tőle?

2015. aug. 24. 06:49
 1/7 paradicsom31 ***** válasza:
78%
Kihasznalva érzed magad? Egy ilyen viszonyban általában az emberek kihasznaljak egymást, csak szexre kellenek egymásnak. Akkor miért igenyled, hogy veled aludjon? Szexeltetek, ő kielégült... Ha neked ez nem elég egy ilyen kapcsolatban, akkor szerezz magad mellé valakit.
2015. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
És ha szimplán valaki jobb szeret egyedül aludni, mert úgy sokkal kényelmesebb és pihentetőbb számára? :)
2015. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal? Jó játék! Csak tudni kell játszani!

Hazudj magadnak továbbra is!

Neked ez nem az a játék neki igen!

2015. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Mondtad ezt neki amit itt nekünk valaha is?

Kérd meg rá és mondd el miért jó és nyugtasd meg, hogy ennek nincs érzelmi háttere, egyszerűen neked a kielégítő és jó szexhez ez is hozzátartozik.

És kérdezd meg, hogy neki ez miért nem fér bele?

Ez ilyen egyszerű. Egyébként az együtt alvás beleférhet egy baráti szexkapcsolatba. Nincs jelentősége. Mármint érzelmi szempontból. Ha beleszeretsz valakibe nem ezért fogsz. :)

2015. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy arról szólna a kapcsolatunk, hogy kihasználjuk egymást, mint írtam, nagyon jó barátok vagyunk, mindenben segítünk egymásnak, mindent megbeszélünk, meg a szexben sem csak kihasznál, ugyanúgy odafigyel rám, sőt, amíg nekem nem jó, addig ő sem megy el. És nem is hazudok magamnak, nem szeretnék vele kapcsolatot, sokkal jobb, hogy a barátja lehetek, mintha együtt lennénk, aztán jönne a szokásos féltékenykedősdi, számonkérősdi (bárki bármit mond, ezek egy idő után minden kapcsolatban megjelennek, maximum nem beszélnek róla a felek), a másiknak való megfelelési kényszer, ami miatt bizonyos dolgokat nem mond el. Egyszer már felhoztam neki ez az együtt alvós dolgot, akkor azt mondta, hogy nem tud mással aludni. Meg igazából jól tudom, hogy azért van ez, mert fél, hogy többet érezne vagy lehet, többet is érez, csak mivel nem akar kapcsolatot, próbálja elfojtani magában. De mint kedves utolsó válaszoló írtad, nekem erre nem érzelmi alapon van szükségem, csak tényleg így kielégítő számomra teljesen, különben úgy érzem csak arra voltam jó. Pedig tudom, hogy nem, mert amúgy tényleg barátom, törődik velem, meg tök jó fej, meg minden, de amint felébredek, akkor is előjön bennem ez az érzés.
2015. aug. 24. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy várja meg, amíg elalszol. Addig dédelgessen utánna mehet aludni.
2015. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradjon minden így, ahogy van. Szex utáni együtt alvás az első lépcső a szerelem felé.
2015. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!