Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van-e értelme "barátság-extrák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme "barátság-extrákkal" kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

A kérdésem inkább talán az, értékelik-e a lányok, ha az elején megmondja a srác, hogy inkább egy laza kapcsolatot keres? Vagy inkább hülyítse a srác a lányt aztán lépjen le?


Sajnos úgy gondolom, hogy a lányok, ha ezt meghallják akkor elszaladnak, ellenben ha meg nem mondja meg a srác és eltűnik, akkor azért lesz rossz.


Én találkozok csak "rossz" lányokkal, vagy létezik olyan lány aki, ha az elején megmondja neki az ember, hogy mit akar, nem küldi el a búsba... és a mit akar alatt , nem csak szexre gondolok, hanem tényleg baráti kapcsolatra.


2015. aug. 6. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
van értelme... de ez olyan rossz megfogalmazás... mondjuk inkább ugy hogy nyilt párkapcsolat... sokkal szebben hangzik nem?? :)
2015. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze,hogy van értelme :) és inkább az elején szólj,mert később nagy veszekedés lenne belőle.kevés ilyen lány van,de ne add fel! :P
2015. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték, nagyobb a kereslet a rendes párkapcsolatra, ezért több esélyed van, ha beeteted a lányt. Nyilván nem támogatom, mert gerinctelenség, dehát ez a válasz a kérdésedre.
2015. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátommal szoktam "kikapcsolódni". Megbeszéltük, hogy mi ez.

Lány vagyok.


Hosszú távra semmiképpen se, ha nem ismered nagyon, mert barátkozni nem fogsz vele úgymondd.


Rövid távon sokkal jobb, ha idegenekkel, vagy csak kevésbé ismert személyekkel próbálod meg.

2019. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!