Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért lettem rossz a szexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lettem rossz a szexben, mert a barátnőm nem képes élvezni a szexet és ez már engem sem motivál rá?

Figyelt kérdés

Nekem elég fontos a szexben a nő élvezete. Jobban imádok például pinát nyalni, mint azt ha engem szopnak. Szeretem a hosszú nyalakodós, ujjazós, a lány punciját kézzel izgatós előjátékokat, amikor lehetőleg még a dugás előtt elélvez egyszer és vonaglik az élvezettől. Mikor dugok, akkor arra gondolok hogy minél tovább tartsak ki az elélvezésig, hogy a másiknak minél jobb legyen. Ha a lánynak minél jobb, az nekem is annál jobb érzés és ettől érzem jól magam.


De a mostani barátnőmmel ezeket nem tudom művelni. 15 évesen az első szexekor azt mondja szinte megerőszakolták, ezért azóta nem képes élvezni a szexet és azt mondja már az is nagy szó, ha nem szorongást (tehát rossz érzést) érez közben, hanem egyszerűen "semmit". Amiért szexel az az, hogy szex nélkül nem is találna magának soha barátot, aki vele lenne. Az ágyban is visszafogott: Orál mindkét részről kizárva, azt hogy a puncijához érjek kézzel, csak 3 hónap után engedte meg. Világosban szexelni kb. 2 hónap kellett. Stb.


Ezek miatt érzem úgy, hogy én is sokkal rosszabb lettem. Már néhány perc után elélvezek, de volt már hogy csak pár másodperc volt. Nem érdekel a másik élvezete, mert tudom hogy bármit teszek nem élvezi. Ami régen öröm volt, ma már úgy vagyok vele hogy legyünk túl rajta vagy néha kedvem sincs hozzá.

Korábban 3 nővel voltam és teljesen más voltam velük, akik tényleg élvezték.


21/F, 20/L


2015. aug. 25. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ooo az elso resz az annyira finoman hangzik amit leirtal.

Sajnalom hogy igy vagy :( de ha neked fontos a szex akk ezt valahofy meg kene beszelnetek hogy nem jottok ki jol ez ki fog hatni a kapcsolatotokra ...

2015. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lennél rossz, partnerére nem figyelö? A mostani nem szeret ba-zni, te másodprcek alatt tárat üritesz. Összeilletek.
2015. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szomorú történet, nehéz erre mit mondani

kevés lehangolóbb dolog van mint egy szexet nem élvező nővel szexelni

nem véletlen, hogy a hasonló cipőben járó nők nagy része egy idő után elkezdi megjátszani az orgazmust, különben minden férfi elhagyja

2015. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit durván hangzik, de egy kapcsolatot férfi és nő között a jó szex tart össze.

Ha ez nem működik, akkor keresni kell mást, akivel működik, mind a Te mind a partnered részéről.

Nyilván beszéltetek a problémáról, függ attól is, hogy mennyire képes, tud vagy akar valaki ezen a helyzeten változtatni, mert azért fejben sok minden eldől.

Ha rossz emléke van és az nyomasztja, kihat rá és nem tudja maga feldolgozni, sőt, nem hagyja adott esetben, hogy segíts neki, akkor szerintem mielőtt Te is belesüppedsz, lépj..

2015. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
keressetek parterapeutat, ha nagyon egyutt akartok maradni, szexualpszihologust. ha meg nem mondd meg neki hogy nem mukodik, es vege. en is meg a parom is ugyan olyanok vagyunk mint te, koztunk fergeteges a szex. ️az mindig jo alapja lesz egy normal kapcsolatnak amit az elejen leirtal
2015. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2: De ez a baj, hogy régen nagyon-nagyon élveztem a szexet és ment is sokáig, ma meg már leszarom és úgy vagyok vele hogy élvezzünk el hamar oszt jó napot.


Köszönöm az eddigi választ is!

2015. aug. 25. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőként teljesen átérzem a helyzeted. Viszont te is látod (leírtad), hogy idővel azért változott, javult a helyzet, tehát nem reménytelen! Sok-sok türelemmel talán segíthetsz, de lehet, hogy szakember segítségére is szüksége lenne.
2015. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy traumatikus élmény a szexualitással kapcsolatban, ráadásul első szexuális élményként tényleg hosszú időre, akár egy életre kihathat valakinek a szexhez való viszonyára.


15 évesen félig gyerek volt, képtelen arra, hogy megvédje magát és a mostani helyzetből ítélve arra is, hogy utólag , évek alatt érzelmileg, lelkileg feldogozza, ami vele történt. Ma már felnőtt nő, aki tudja, hogy a múltat nem lehet nem megtörténtté tenni, de ha akarja, akkor kereshet terápiás segítséget, ha azt szeretné, hogy a szexualitás ne egyfajta kényszer vagy eltűrt dolog legyen az életében, hanem testi-lelki örömforrás, az a csodálatos dolog, ami jó esetben lehetne.


Soha nem merült fel annak a lehetősége, hogy felkeressen egy szexuálpszichológust?


Ha, vagy ameddig meg nem akar változtatni, ha egyedül nem megy, terápiás segítséggel, szerintem neki egy aszexuális férfi lenne az ideális társ, ha párkapcsolatra vágyik, mint ahogy nyilván te is érzed, hogy ha minden így marad, neked valószínűleg nem ő az ideális társ egy életre, ha nem akarsz lemondani arról, amit neked a szex jelentett, jelentene egy olyan nővel, aki nem elviseli, hanem felszabadultan élvezi is.

2015. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csajomal olyan, amilyet az első részben leírtál. Én is olyan vagyok mint te. DE: Előjátékkor kedvemre nyalogathatom, bár ha sokáig nyalom, elélvez. Ha pár perc nyalakodás közben bedugom az ujjam, 1-2 jól irányzott mozdulat és elélvez. Valós. Nem megjátssza az önkéntelen rángatózást. De nem attraktív. Ha a szájába teszem tudja a dolgát, de nem kiemelkedően jó. Egyébként meg egy fadarab. És én is egyre rosszabbnak érzem magam mellette...
2015. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!