Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tudnia kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudnia kellene erről a páromnak?

Figyelt kérdés
A minap valamiről beszélgettünk, és megkérdezte, hogy használtam már valamilyen eszközt önkielégítésre. Zavaromban rávágtam, hogy nem. Egyébként már használtam, de ezt nem szeretném az orrára kötni. Most rossz érzés, hogy hazudtam, de nem tudtam úgy kikerülni a választ, hogy ne tudja, hogy igen. Egyébként már régóta együtt vagyunk, és a kaocsolat alatt használtam, amikor több napig nem találkoztunk, vagy csak rámjött a távollétében.
2015. aug. 25. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szólj szám nem fáj fejem..
2015. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki pedig
2015. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de itt mi a baj? Mitől kell félni? Minden normális, egészséges heteró férfit izgatna, ha tudná hogy a barátnője ilyeneket is használ.
2015. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Ha nem egy gyökér a barátod, akkor még örülne is neki ha tudná, max kipróbáljátok együtt! :)
2015. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit használtál?
2015. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha a közös együttléteken is használnád.
2015. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem használnám közös együttléteken! Egyébként több dolgot is kipróbáltam már. Csak kisebb dolgokat, mint a páromé.
2015. aug. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!