Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már prostinál? Fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már prostinál? Fiúk?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egyszer egy prosti lányhoz és kipróbálni milyen egy fiatal prostival a szex .

olyan férfiak jelentkezését várom akár privátban is aki jártas ebben a témában és tudna beszámolót írni nekem fiatal lányokról .

19/l


2015. aug. 25. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam már párszor de általában 30 felettiekhez mentem.
2015. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszamolok.com - itt olvashatsz elég beszámolót, és azt is látod, hogy ki az, aki bevállal lányokat :)
2015. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszlányokon is nézelődhetsz, ott is vannak fiatal lányok.
2015. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia én voltam párnál tudok ajánlani jot is rosszat is fiatalt de nem mindet én próbáltam kicsak ajánlották irj privit

ja és mért nem fiuval akarsz kezdeni

vagy hármasban akarod? én benne vagyok ojanban merre lax?

2015. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb férfi kipróbálta prostival. A nős férfiaknak meg kb. 90%-a rendszeresen jár hozzájuk. Mit szeretnél amúgy tudni? Konkrét lányokat ajánljunk, vagy arra vagy kíváncsi, hogy hogyan zajlik egy ilyen "randi"?
2015. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!