Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 év aktív szexualitás,3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év aktív szexualitás,3 partner, 0 orgazmus. Átélhetem valaha, hogy milyen a hüvelyi elélvezés, vagy már kicsi az esély?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de mit értesz azon hogy fantasztikus párost alkottok az ágyban, amikor még a csiklódat nyalva, dörzsölve sem tud kielégíteni úgy,hogy te közben magadat igen, tehát effektíve van rá mód.


Szerintem az ágyban az alkot jó párost akik legalább nagyjából ki tudják elégíteni egymást. Nekem sincs hüvelyi, de csiklói van és az már bőven elég....

2015. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%

Nálam még a legnehezebben élvező nőnek is volt legalább egy orgazmusa. Én és még kevesen nagyon jónak számítunk.

Szerintem egyszerűen neked a legjobbakra van szükséged.

2015. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

Annyira utálom az olyan válaszokat hogy "jajj mert biztos ba*fasz volt mindegyik pasi"vagy "Szakíts vele és majd más kielégít"

De az nem lehet hogy a nővel van a baj? Nem tudja hogy mi a jó neki?

Vegyél egy közepes méretű Dildót és gyakorolj azon

2015. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
13. Nem a nő dolga tudni, mi jó neki. Nekünk dolgunk tudni, mi jó neki...
2015. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!