Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért türelmetlenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért türelmetlenek ennyire?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismerjük egymást és állandóan a szex témát hozza fel amit én még korainak tartok.A nyáron múltam 18,Ő 20 éves,én még szűz vagyok.

Testileg fel vagyok készülve természetesen ,de lelkiekben még nem.Egyszerűen nem akarja ezt elfogadni.Persze megértem azt ,hogy vannak szükségletei,és én vagyok a barátnője de lehetne egy kicsit türelmesebb.Annyit megteszek neki ,hogy ha együtt vagyunk kb.hetente akkor kézzel kielégítem,de többet még nem szeretné.Orális dolgot is emlegeti,de én attól undorodok,szóba se jöhet.Van ennek a kapcsolatnak így értelme?


2015. aug. 27. 14:54
1 2 3 4
 1/36 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
52%
Nem sok kapcsolat jöhet nálad szóba, ha undorodsz az oráltól. Just sayin'
2015. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 hónapja vagyok együtt a barátommal.. És ő is felhozza hogy jó lenne már..

De mondtam neki, hogy én még nem akarom. Ő ezt megérti, de attól még felhozza mert vágyik rá..

Én ugy vagyok vele hogy ha ő megérti hogy én még nem akarom akkor én megértem és "végig hallgatom" :D

2015. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

miért a "fiúk"-at nevezet meg? hány barátod is van egyszerre?????


ha nem azonosak a szexuális igények akkor lehet belőle gond...lásd itt is sokan problémáznak ilyenen...

ha ennyire nem érti meg akkor mond meg, hogy neked ez túl gyors lenne nem állsz rá készen és ha tovább erőlteti akkor hagyjátok, keressen mást...


Miért ilyen szar a kommunikáció egy csomó kapcsolatban???


22F

2015. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy idővel magadba engednéd a péniszét, de les.zopni már derogál? :/ Érdekes. Nyitottabbnak kéne lenned!
2015. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A hüvellyel azért áldott meg a teremtő,a száj nem arra való.
2015. aug. 27. 15:27
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2015. aug. 27. 15:28
 7/36 anonim ***** válasza:

ja, hogy nagyon vallásos vagy? :S

ezt tudja? mert lehet így nem sok jövőtök van...

2015. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%
Csak azt nem értem hogy hány évig várjon az a szerencsétlen férfi míg egy nő megkívánja. Miért vagyunk türelmetlenek ennyire? Mert annyira nyom és feszít a vágy. Mi dugni akarunk és nem lánykákra várni!
2015. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Igen vallásos vagyok,de ennek nincs jelentősége.

Nem arról van szó ,hogy évekig várjon,de értse meg hogy 3 hónap után én még nem akarom.

Az is lehet hogy holnap megkívánom,de ezt hadd döntsem már én el. :)

2015. aug. 27. 15:36
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
bocs de ebben a korban már nem ő türelmetlen hanem te vagy túlzottan maradi
2015. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!