Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért türelmetlenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért türelmetlenek ennyire?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismerjük egymást és állandóan a szex témát hozza fel amit én még korainak tartok.A nyáron múltam 18,Ő 20 éves,én még szűz vagyok.

Testileg fel vagyok készülve természetesen ,de lelkiekben még nem.Egyszerűen nem akarja ezt elfogadni.Persze megértem azt ,hogy vannak szükségletei,és én vagyok a barátnője de lehetne egy kicsit türelmesebb.Annyit megteszek neki ,hogy ha együtt vagyunk kb.hetente akkor kézzel kielégítem,de többet még nem szeretné.Orális dolgot is emlegeti,de én attól undorodok,szóba se jöhet.Van ennek a kapcsolatnak így értelme?


2015. aug. 27. 14:54
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Kérdező, rosszul tudod a száj 3 dologra jó!

Minden nő szopásra született!

1. szopás 2. sperma nyelés 3. evés

2015. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a farkunk után megyünk? Akkor Ennyi erővel a nők a pibájuk után nennek. Persze te még elég messze vagy a nőtől.
2015. aug. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Jajj kedves fiúk nektek szerintem nagyobb a szátok,mint a farkatok,meztelen nőt legfeljebb álmotokban vagy képeken láttatok.
2015. aug. 28. 08:40
 34/36 anonim ***** válasza:
Nahát kérdező miket ki nem találsz. Én írtam például a 22est is. Én 45 férfi vagyok. 195cm 93 kiló és 22cm a farkam. 5 gyermekem van 3 házasságból. Már nem tudom hány nővel voltam életemben/ talán 80 van de van olyan akire már nem emlékszem mert csak egy éjszakás kaland volt/ bebizonyítsam neked hogy én ki vagyok vagy nagy a szám mert azt hiszed kicsi a farkam? Szeretnéd látni?
2015. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem dőlünk be a szánalmas provokációdnak. Amúgy se kell bizonyítanunk neked semmit.
2015. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Jaj a kedves kérdező hgogy átment támadóba, amiért nem neki tetsző válaszok születtek. De akkor minek tesz fel kérdést, ha nem bírka a kritikát?
2015. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!