Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért türelmetlenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért türelmetlenek ennyire?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismerjük egymást és állandóan a szex témát hozza fel amit én még korainak tartok.A nyáron múltam 18,Ő 20 éves,én még szűz vagyok.

Testileg fel vagyok készülve természetesen ,de lelkiekben még nem.Egyszerűen nem akarja ezt elfogadni.Persze megértem azt ,hogy vannak szükségletei,és én vagyok a barátnője de lehetne egy kicsit türelmesebb.Annyit megteszek neki ,hogy ha együtt vagyunk kb.hetente akkor kézzel kielégítem,de többet még nem szeretné.Orális dolgot is emlegeti,de én attól undorodok,szóba se jöhet.Van ennek a kapcsolatnak így értelme?


2015. aug. 27. 14:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
72%

"Az is lehet hogy holnap megkívánom..."


Miért, ezek szerint nem kívánod a pasid, és arra vársz, hgy megjöjjön az "ihlet" ? :d

2015. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Hány évesen lesz normális a szemedben, hogy ágyba bújjatok? 25-26 akarsz lenni? Illetve még egy kérdés azt természetesnek tartanád, hogy ő kiny*ljon, de te nem sz*pnád le? 20 éves a pasid ugyan mi járna a fejében?
2015. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Kérdező mi befolyásolja a döntésedet a megkívánásban. Ha ma nem kívánod holnap miért kívánnád meg? Ez érthetetlen. Egy férfi ha kíván nőt azt azonnal vagy 5 perc alatt eldönti. Neked három hónap is kevés volt. Szerintem jobb ha elengeded ezt a fiút. Miért csinálod ezt vele? Kis agyadban majd azt hiszed eldől, na akkor ma kívánni fogom? De jó hogy nem találkoztam olyan lánnyal mint te vagy!
2015. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
ha 3 honapig kéne várnom rád és utána se lenne semmi valószínűleg már 4.hónap nem lenne... ha nem szeretnél szopni nehéz lesz a párválasztás ebben biztos vagyok szinte minden pasi igényli... jöhet a lepontozás a prűd csajoktol illetve az "én egy évet is várnék a szexre ha szeretem a csaj" tipusu itteni jófiúktól
2015. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
18 évesen szerintem még nem vagyok lemaradva semmiről,lesz még időm a szexre bőven.Bár tapasztalatlan vagyok ,de szerintem a szexben semmi nem kötelező,én se várom el azt hogy orálisan kényeztessen.Volt már amikor csinálta,hááát nem mondom,hogy nem volt jó de én sose tudnám a számba venni a férfiasságát amúgy is eléggé nagy nem is annyira hosszú hanem nagyon vastag.:)Undorító dolognak tartom.
2015. aug. 27. 16:01
 16/36 A kérdező kommentje:
Látszik az,hogy Te férfi vagy.Nem tudsz női aggyal gondolkodni,nálunk ez másképpen van.
2015. aug. 27. 16:02
 17/36 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon kislány vagy még :S majd később rájössz pár dologra. Szerintem az lenne alegjobb ha keresnél egy hozzád illő szűz kisfiút
2015. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nahát ha neked jól esett mert nyalt és szerinted egy férfi pénisze undorító dolog akkor nagyon gyorsan mondj le férfiról. A barátod egy szexben sokkal felszabadultabb lány mellett sokkal boldogabb lenne. Te meg még menj vissza tanulni és morfondírozni hogy mikor kívánjam vagy ne. Ja és bocs de egy férfinak spermája is van és spriccel. Ha jól arcon talál vele az is undorító? Vagy már a spermája is az? Nem gondolod hogy alkalmatlan vagy még a szexre? Neked nem szabad férfivel még lenned!
2015. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy,tisztában vagyok vele.A spermának meg van a helye és az nem a száj,de például a hasamra is ment már el.Az rendben van,letörlöm oszt minden oké
2015. aug. 27. 16:11
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
A spermának a hüvelyedben van helye. :)
2015. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!