Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet jobban megfogni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet jobban megfogni egy férfit? Ha mindent teljesítünk mindig az ágyban amire csak vágyik vagy?

Figyelt kérdés

Vagy lassan engedünk az unszolásnak? Mikor leszünk izgalmasabbak?

Semmi olyat nem kér, ami nekem nem esik jól, de a barátnőm szerint egy-két dolgot elhúzhattam volna, mert így meg fog unni. Hozzátartozik, hogy szeretek az alárendeltje lenni, ez izgat. Ha viszont megtagadok valamit akkor ez megdől....


Férfiak mi a véleményetek?


2015. aug. 30. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy ne a barátnőd tanácsaira hallgass.
2015. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy régi mondás szerint a pasik szívéhez a gyomrukon keresztűl vezet az út! De azért az is kell, hogy az ágyban is megkapják a magukét!
2015. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Leegyszerűsítve a dolgot, szerintem sok férfit mondjuk azzal, ha felszabadultan élvezed vele a szexet, tudsz főzni (zacskós levesnél bonyolultabb és finomabb dolgokra gondoltam :-), és nem jellemző rád a hisztis viselkedés meg az érzelmi játszmázás, és egy hosszabb párkapcsolatban is abban a női minőségedben létezel mellette, mint a megismerkedésetekkor.


(Mondjuk ha te eleve az alárendelt viszonyt szereted, akkor téged nyilván kevésbé fenyeget az a hiba, amibe megfigyelésem szerint, illetve párkapcsolati terapeuták szerint elég sok nő belefut, vagyis hogy egy idő után a női minta helyett egyre inkább elkezdi az anya-gyerek mintát működtetni, túlzott gondoskodási vágyával, illetve irányítás, kontroll iránti növekvő igényével, aztán ha ebben többé-kevésbé sikeres, akkor vagy ő szembesül azzal meglepetten és csalódottan egy (nem annyira szép) napon, hogy már nem tud igazán férfiként felnézni a párjára, vagy a párja "válik le róla", ahogy annak idején, felnőve a dolgok rendje szerint (jó esetben legalábbis) az anyukájáról levált, hogy keressen egy nőt, aki mellett újra férfinak érezheti magát.


De mondjuk nyilván a férfiak sem egyformák olyan téren, hogy kit mivel lehet "megfogni", azt meg vedd figyelembe, hogy a véleményem már csak azért sem teljes értékű a kérdésben, mert nem férfi vagyok.

2015. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a főzőcskézés nekem nem jön be, csak a szex orális végig nfvsz

aktus amikor csak akarod de naponta 1x legalább

orális lehet többször is 69 elönyben

2015. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
75%

"a barátnőm szerint egy-két dolgot elhúzhattam volna"


Ha megtudnám, hogy kibeszéled a szexuális életünket az idióta barátnőidnek, sec perc alatt dobnálak ki, de úgy, hogy kondenzcsíkot húzol.

2015. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és a szexben én is az alárendelt szerepet szeretem, de volt már olyan kívánsága a páromnak amit megtagadtam. Aztán persze rávett előbb utóbb, ennek is megvan a varázsa. De nem szeszélyből tagadtam meg, hanem mert kiverte nálam a biztosítékot.

Viszont amíg normális szexuális dolgokról van szó, addig nem hiszem hogy baj ha készséges és lelkes vagy.

Szerintem nem az a lényeg, hogy mit tagadsz meg és miben veszel részt, hanem hogy ezt ne játszmázásból tedd. És az ilyen jellegű dolgokat ne a barátnőddel beszéld meg.

2015. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek fel kolcsont. Azzal megfogod.
2015. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel általában olyan emberek vonzódnak egymáshoz, akik egymást "kiegészítik", ezért akkor hallgass a barátnődre, ha az ő pasijának szeretnél megfelelni.

A te párod valószínűleg azért választott téged, mert neki az felel meg, amit te nyújtasz.

2015. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!