Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés a szex, van esély hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex, van esély hogy megváltozik?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, eleinte rengeteg szex volt, mára heti 1 alkalom, akkor is inkább csak miattam. Nagyon szeretem, megcsalni sosem tudnám de felőröl ez az egész szituáció. Bántó hogy már nem kellek neki úgy mint rég amikor imádott velem lenni. Sokszor kifordulok magamból emiatt és utálatos vagyok, ami miatt pedig magam is megutálom lassan. Nem tudom elhagyni túlságosan ragaszkodom hozzá. Van esély hogy megváltozik a helyzet? Ha nem, hogy lehet egyáltalán egy ilyen indok miatt rászánni magad a szakításra?
2015. aug. 30. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg kéne beszélni. És proibálj spontán közeledni hozzá, felkelteni a vágyát!
2015. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Újítsatok valamit. Kérdezd meg tőle, hogy van-e olyasmi, amit ki akar próbálni, hogy felpezsdítsétek a dolgot. Bármi van, meg kell beszélni. Különben csak kombinálsz, felőrlöd magad, pokróc leszel. Egyenesség a legegyszerűbb út. Nem kell rögtön szakításban gondolkodni, küzdeni kell.
2015. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 éve ugyanez a probléma, beszélgettünk róla rengeteget és mindenfélét próbáltam a cél érdekében. Az is zavar, hogy úgy tesz mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Egyébként lehet én vagyok a naiv és minden kapcsolat így alakul csak én nem vagyok képes elfogadni.
2015. aug. 30. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Tévedsz.
2015. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kezdett el esetleg időközben hormonális fogamzásgátlót szedni?


Amikor szeretkeztek, ha nem is gyakran, neki van orgazmusa?


Ő is szokott időnként kezdeményezni, vagy leginkább, vagy kizárólag csak te?


Mennyi idősek vagyok?

2015. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk emiatt lett vége. 19L. 3 év után
2015. aug. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2015. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szexshopos vagyok, kb heti 3 alkalommal jön egy férfi és elmeséli ezt a történetet, utána megkérdezi, hogy van-e valami olyan szer amitől a kedvesének visszatér a libidója.

Ilyenkor azt válaszolom, hogy bárcsak lenne, ugyanis nálunk is ez a helyzet hetedik éve.

Egyszer olvastam egy cikket egy szexuál-pszichológusnőről aki könyvet írt a témában. Valami olyasmi volt a címe hogy miért fizetnek a férfiak a szexért (rosszlányoknak) Nos ezért, és még azért is mert nem csak a gyakoriság csökken, hanem az intimitás, spontán ölelések, cirógatások ettől csökken az önbizalmunk.Évek alatt lakótársi viszony alakul ki, ritka szexel.

A cikk utolsó mondata volt a legkiábrándítóbb:

"Ez nem is fog már megváltozni, majd mikor a férfi besokall és elhagyja a nőt akkor pánikszerűen elkezd társat keresni mert az a szemét lelépett, és az új kapcsolatot ismét megalapozza 1-4 év felfokozott aktivitással (ez nem tudatos, szívesen teszi) majd csökken a lelkesedés és az új fickó is szembesül a jelenséggel. Becsülte volna meg azt akit szeretett..." csak tartalmilag idéztem nem szó szerint

A jelenség fokozottan jelentkezik gyermekáldás után.

Nálunk hímeknél létszükséglet a szex, mint az ivás, evés, alvás. Termelődik az anyag ki kell jönnie!

A nőknél valahogy másképp működik, rá kell hangolódni, a havi hormonális hullámvasút éppen milyen szakaszában vannak.

Személyes tapasztalatból mondom azt, hogy a nők nem érzik, hogy bármi gond lenne a szexel otthon, hiszen mikor hetente-kéthetente szükségük van rá a férfi partnerük kapható. Éppen ezért őket váratlanul éri mikor a férfi lecseréli a kétheti egy szexet, napi kettőre. Többnyire 10 évvel fiatalabb csajra, azt gondolják sértődötten persze mert én már öreg vagyok. Közben lófhazt, azért mert tapogatni kell a nyaki vénájukat a ritka együttlétek alatt, hogy életben van-e ha már nem is ásítozik.

Azért maradok mégis az asszonnyal mert értem a másik oldalt is, legyen 100%-os szakácsnő, takarítónő,anya,megértő társ,sportoljon hogy ne löttyedjen el, és még szexistennő is miután kiteregetett, elmosogatott...Nem reális elvárás. De mi akkor sem fogunk vasalni

2015. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindenben igazad van.. Nálunk viszont sajnos nem lehet a fáradtságra gyereknevelésre stb. fogni a dolgot mert egyik sem áll fenn. Csak azt nem értem az a sztereotípia miért alakult ki, hogy a férfiak ráunnak a barátnőikre és leváltják, mikor ez fordítva sokkal inkább igaz. Azzal a különbséggel, hogy a nők hajlamosak a "megunt" párjukkal maradni.
2015. aug. 31. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as

Nem kell lecserélni az asszonyt, de attól még el lehet járni mellette csajozni. Ha nem lakik jól otthon az ember, elmegy máshová enni.

2015. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!