Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi eőváladéktól teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi eőváladéktól teherbe esni, lehetséges? Kicsit meg vagyok ijedve, hogy mennyi rá az esély. Kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés
Szóval a 28-29. Napos ciklusaim 12. Napján délben, a barátom előváladéka a hasára folyt meg a keze is olyan lett, és úgy húzta fel az óvszert. A hasunk és a szeméremdombom is olyan lett. Az aktus elejétől fogva óvszert használtunk, csak ugye kissé előnedves lett a kezétől/hasától. 1 nappal ezelőtt voltunk együtt, azóta 2x fürdött, sokszor pisilt (dinnyét evett, tudjátok ez mennyi és milyen gyakori vizeléssel jár) 20 éves lesz. Mennyi az esély? Minden választ nagyon szépen köszönök! Egy ijedt lány.

2015. aug. 28. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
104% hogy terhes vagy.
2015. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy szükséges lenne-e feltétlen esemény utánit írattatnom? 31 óra telt el azóta. Köszönöm. Nagyon félek, parázós vagyok még a legkisebb "veszélyes anyagtól " is félek.
2015. aug. 28. 17:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Tessék?
2015. aug. 28. 17:31
 4/14 A kérdező kommentje:
És kihagytam, hogy este úgy felfáztam, hogy az egész alhasam szúr, görcsöl. Nemtudom ez befolyásol e valamit.
2015. aug. 28. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
(dinnye + 20 éves)* 2fürdés /előváladék = 0,0014% az esély
2015. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még annyi, hogy akkor is, ha belém került? Annyi tévhit van, hogy most akkor teherbe lehet-e esni az előváladéktól. Ellentmondások vannak. Nem érzem, hogy ovulálnék. Szinte semennyi fehérfolyásom nincs ovukor pedig mindig/általában. Csak a hasam szurkál a felfázástól. Meg az idegrendszerem, hogy akkor van e baj. Köszi a választ! Várok még
2015. aug. 28. 17:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha beléd került akkor adhat pár ezred kilengést de ha nagy volt a dinnye akkor nem jelentős.
2015. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hahaha. Nemár. Komolyan kérdezem. Hagyjátok kicsit a dinnyét. Tényleg parázok. Valaki tudna érdemleges választ adni?
2015. aug. 28. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
a lufin van spermaölő szer hiába volt olyan a keze és kente rá a gumira a spermicid és a levegő elpusztítja a kis fickókat
2015. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Minden óvszer spermicides? Köszönöm a választ, egyébként!
2015. aug. 28. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!