Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mi az ideálotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi az ideálotok a külsőt tekintve?

Figyelt kérdés
Milyen testalkat, magasság jön be nektek? :D
2015. aug. 31. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

én nem lány vagyok de leírom neked:


magas, izmos, humoros, intelligens, határozott, gazdag

2015. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magas legyen
2015. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

izmos, sportos testalkat

185-200cm magas

2015. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Magasságra a 177 centimmel legjobban a 180-190 cm magas férfiak, testalkatra a sportos, de nem kigyúrt, legalább annyi izomzattal, hogy mondjuk meg se forduljon a fejemben, hogy lenne esélyem szkanderban lenyomni, meg tetszik az a fajta mackós testalkat is, amikor valaki egy alapvetően férfias izomzatú testre szedett fel plusz kilókat.


Ha valami abszolút ideált kéne mutatnom, aminél jobbat álmodni sem tudnék, akkor az valahogy így néz ki:


[link]


De vonzódtam már elég különböző testalkatú férfiakhoz, olyanhoz is, aki nálam alacsonyabb, meg például sosem volt olyan párom, akinek barna lett volna a szemszíne, hiába az tetszik legjobban, szóval nem igazán korlátozom le magamat ezzel a "mi az ideális ez meg az" típusú elképzelésekkel.

2015. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az első 3 válaszolónak: lányokat kérdeztem
2015. aug. 31. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
az fel sem merült merült benned hogy akár lányok is lehetnek? -.-"
2015. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legyen magas és sportos testalkatú.
2015. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Változó. Általában ha kijelölök egy ideált akkor a szöges ellentétébe szeretek bele. Jelenleg a kicsit kreolos bőr sötét haj világos szem kombináció a kedvencem. :D (A képek között van olyan aki eltér az ideálomtól kicsit). Legyen magasabb nálam és ne legyen túlsúlyos. Kb ennyi


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!