Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kb bunnek erzed ha szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb bunnek erzed ha szexelni akarsz a baratoddal, az mit jelenthet a kapcsolatra tekintve?

Figyelt kérdés
Tehat felizgulok mikor ossze vagyunk bujva es csokolozunk, mondom all a ... erre a reakcio kb az h "jaahhhj"
2015. jún. 16. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

A lány csak romantikázni akar egy kicsit, de ha kicsit türelmes vagy tovább csókolod, simogatod, akkor elképzelhető hogy meg fog kívánni.

Bár nekem sem mindig jön össze ez a technika :D

2015. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Szerintem várj még a dolgokkal...
2015. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell beszélni csókolózás közben? Még csodálkozol a reakción?
2015. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Az is lehet, hogy nem így kéne közölnöd, hogy szexelni akarsz vele. Az is lehet, hogy csak húzza az agyát? Lefeküdtetek már ezelőtt? Mennyi ideje vagytok együtt?
2015. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok:


Kicsit elírtam: Az is lehet, hogy csak húzza az agyadat.

2015. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
szerintem még túl fiatalok vagytok ehhez a témához legalábbis a csaj az biztos
2015. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válaszadók közül senki sem tud szöveget értelmezni? Milyen lányról beszéltek ti?


Egyébként, Kérdező, szerintem is vagy te vagy éretlen még a kapcsolathoz, a szexhez, vagy a kapcsolat nagyon fiatal, esetleg nem bízol a párodban, nézeteltérések miatt és más okokból.

2015. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De te is.

Ilyet nem mondunk - majd észreveszi.

2015. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos. én már 18 fölött vagyok... és több mint 1 éve együtt vagyunk. A kapcsolat elején mikor észrevette, viccelődött... játszott velem... Mostanában úgy érzem megunt engem, s mikor ilyesmi történik mint amit írtam (és én humorosan megjegyzem pl) akkor hasonló reakciókat kapok az esetek döntő többségében. És magam sem értem, ki beszélt itt lányról.
2015. jún. 16. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7-es: 5 válaszadóból ketten beszéltek lányról, de gondolom mi többiek se tudtuk megérteni a szöveget.


Lehet, hogy korábban viccelődött vele, akkor viszont neked van rálátásod a dologra. Én még mindig úgy gondolom, hogy egy csókot ezzel félbeszakítani elég hangulatromboló tud lenni, olyankor ritkán van helye a beszédnek. Persze ez is helyzetfüggő, biztos van olyan, amikor odaillik. Akkor viszont meg lehet beszélni egymással, mi a gond, mástól hiába kérdezed. #3-as voltam.

2015. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!