Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mi a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a férfi ideálotok? És jelenlegi pártok (ha van, ha nincs akkor esetleg az előző) megegyezik ezzel az ideállal?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre is kíváncsi lennék :D

2015. aug. 3. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb ( 155cm-nél biztos nehéz feladat 😃), a haja és a szeme sötét, alkatra ne legyen se giliszta, se kétajtós szekrény, de azért 50kg-ot tudjon cipelni. Szép fogai legyenek, hogy szép legyen a mosolya.

Belső: Legyen értelmes, jó vita partner, perverz, határozott, de ha olyanja van velem gyengéd, legyen egy örök gyerek, akivel jókat lehet viccelődni, játszani, és éreztette velem hogy szeret, hogy én is így tudjak vele tenni. 😄 Ja, meg ELVISEL.


Nem volt még barátom. 18 L

2015. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magas, vékony, kicsit izmos, nem tüsi hajú, de nem is vállig érő, és ha lehet barna hajú, olyan "férfias" testalkatú, szeretem ha egy pasinak nagy kézfeje van, szeretem ha mellette törékenynek és picinek nézek ki.

Belső tulajdonságok: őszinte, hűséges, komoly kapcsolatra vágyik, ragaszkodó, kicsit antiszoc, mert én is az vagyok és ha ő folyton bulizna én meg itthon ülnék az rosszul esne, legyenek tervei a jövőjével kapcsolatban, amibe ha lehet én is szerepeljek, szeresse az állatokat,

most hirtelen ennyi jut az eszembe, és a jelenlegi barátom pont ugyan ilyen, igazából szinte róla írtam a jellemzést, de mindig is tudtam hogy ilyen pasit szeretnék, csak erre régen esélyt se éreztem mert valljuk be eszméletlenül ronda gyerek voltam.. de hát drága kamasz kor... :D

2015. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sotet haj, kreolos/lebarnult bor, helyes arc, es inkabb az izmosabbak jonnek be, inkabb legyen husi mint vekony, mert nem szeretem ha a combja vagy a karja meg az enyemnel is vekonyabb. 😆 de igazabol a belso szamomra az elsodleges: szeretem ha huseges, odaado, lovagias, turelmes (gyakran volt hogy masodik randin mar a lakasara hivott fel a csavo es azzal a lendulettel hagytam ott oket, a mostani baratom 4 evig az "internetes legjobb baratom" volt es 1 eve mar egyutt vagyunk) celtudatos, vicces, hatarozott, dominans es persze intelligens :) + o is imadja a sexet es kreativ azon a teren is. nonek erezhetem magam mellette. igazabol ennyi de a mostani baratommal megfogtam az isten labat, mert szinte minden illik ra amit irtam :))
2015. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2015. aug. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!