Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok-hölgyek nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-hölgyek nektek mennyire kellemes vagy kellemetlen érzés egy nőgyógyászati vizsgálat? Éreztetek már közben szexuális izgalmat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 02:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A nagyon negatív éretelemben válaszolóknak: Én csak kérdeztem, ugyanis ez egy kérdező oldal,és a vélemények megvitatására,megbeszélésére szolgál. Éppen ezért érthetetlen ez a lenéző, ledegradáló magatartás.
2015. szept. 1. 19:12
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Mielőtt először mentem vizsgálatra, elgondolkoztam rajta, hogy biztos lesz benne valami szexi.

De nem, sajnos egyáltalán nem. A nőgyógyászok ráadásul képesek mindent megtenni, hogy pocsékul érezd magad.

A legutóbb például hüvelyi ultrahang közben (amit úgy kell elképzelni, hogy egy rudat dug be a doki és körbe mozgatja, hogy megnézze a mittudoménmiket) akkorát lökött vele rajtam, hogy kicsúszott a számon egy "au!"

Mire ő: "Ne mondja, hogy ez fájt, a barátjának biztos sokkal nagyobb van, ott is auzik?"


Ööö.. nem volt szexi. Kicsit se.

2015. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen tehát az eddigi válaszokat is figyelembe véve az itt található hasonló témájú kérdéseket olvasva, mint pl: az ilyen vizsgálatra először készülő lányok mennyire tartanak ettől, sok múlik az orvosok hozzá állásán,sokuk csinálhatná finomabban, óvatosabban,esetleg lehetne kedvesebb. Így ez teljesen érethető, hogy nem midenkinek nagy élmény egy ilyen vizsgálat.
2015. szept. 2. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire ő: "Ne mondja, hogy ez fájt, a barátjának biztos sokkal nagyobb van, ott is auzik?"


Képzelem, milyen fejet vágna, ha egy kissé lobbanékonyabb nő ilyenkor visszaszólna, hogy "Igen, még tiszta szerencse, hogy a barátom legalább tud bánni a farkával." :-))

2015. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ott a pont 14-es.
2015. szept. 2. 22:39
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy idősebb nőgyógyászom, aki amikor a melleimet vizsgálta az kifejezetten kellemes, bizsergető érzés volt, amitől felizgultam picit.Tekertem biciklivel haza és még akkor is a melleimben éreztem azt a bizsergést és mikor hazamentem masztiztam. Pedig csak finoman, meg valahogy furán szögletesen tapogatta, de pont úgy nyomogatta meg, hogy nagyon jó érzés volt. Kicsit zavarba is jöttem akkor.

Egy másik nőgyógyásznál pedig amikor azt vizsgálták, hogy hány méhszájam van(mert kiderült, hogy méhemből kettő van) és tapogatózott a hüvelyemben, az is jó érzés volt és kicsit izgató. Ezeken kívül inkább kellemetlen érzés, vagy semmilyenek nem voltak a vizsgálatok. Egyébként engem kicsit valamiért izgat is ez a nőgyógyászos dolog, hogy egy idegen férfinek egy vizsgálat erejéig feltárom magam és el is engedem magam. Persze inkább akkor izgató, ha csak sima vizsgálatról van szó, egészségügyi problémakor eszembe sem jutnak ezek a dolgok.

24L

2015. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
a vizsgálat nem kellemes de izgat ha a dokim benyúl nekem nagyon du..ék vele
2016. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!