Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most szóba sem áll velem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gérard G. kérdése:

Most szóba sem áll velem, hogy békítsem ki?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk barátnők. Egyik barátnőmnek nagyon bejön az egyik osztálytársam, viszont ő zárkózott nagyon.


Nem merte megszólítani, bár a srác ügyet sem vet rá soha.


Utána kötöttünk egy fogadást, hogy ha feltudom szedni a srácot, akkor egyik pénteken állja a számlám, mert péntekenként bulizunk. Sikerült nyitnom felé, először fogadás miatt csináltam, de ez megváltozott.


Beleszerettem és nem akartam elhagyni a fogadás miatt. De a barátnőm, akinek bejön elmondta neki hogy az egész fogadásból volt, de elmondta hogy miért nem jár sehova.


Nem gondoltam volna, hogy ilyen okok húzódnak a háttérben. A szülei kint dolgoztak és még dolgoznak külföldön, a bátyjával élt, aki cukorbeteg. Amikor még fiatalabb volt történt egy baleset a bátyjával. Cukorbetegsége miatt rosszul lett és együtt ültek a kocsiban, s komoly balesetet szenvedtek. A bátyja szívrohamban meghalt. És magát okolja a haláláért, mert a barátaival(szerintem barátnője volt, mert ez igencsak erőltetetten mondta) túl sokáig elmaradt és több busza nem indult haza, ezért a bátyja elment érte. Ő utálta a bátyját, mert sok mindent nem engedett neki, de az elmondásából a bátyja szerette és bár utálta mindig számíthatott rá.Gondolom ezért viselkedik így.

Nyári szünet előtt jöttünk össze, de most elmondta neki, mert szerinte hátba támadtam. És most nem szól hozzám a srác.


TUDOM HOGY HÜLYE VAGYOK, NEM GONDOLTAM HOGY A BARÁTNŐM EZT TESZI, PEDIG TÉNYLEG BELESZERETTEM.


2015. szept. 1. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"De a barátnőm, akinek bejön elmondta neki hogy az egész fogadásból volt, de elmondta hogy miért nem jár sehova. "


az utána lévő balesetes sztori hogy kapcsolódik a dolgokhoz? szerintem sehogy.. na mindegy. szóval az a lényeg, hogy bemószerolt a barátnőd, hogy fogadásból jöttél csak össze vele, ugye? hát így jártál. ezt már nem tudja senki visszaszívni. talán mond el a srácnak, hogy közben elkezdtél máshogy érezni iránta és beleszerettél. ennyi.

2015. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A balesetes sztori miatt nincs csak egyetlen barátja. És nem beszél senkivel sem.
2015. szept. 1. 20:54
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyira rossz érzésem van, nemrégen nyílt meg előttem ennyire és most ez.

Arra tudok gondolni hogy valami volt a háttérben.

Ennek lehet köze ahhoz hogy nem nyíl ki senki felé.

2015. szept. 1. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Probálom felépíteni és elképzelni a srácot belső tulajdonságai alapján ez után a tragédia után tehát, zárkozott ember aki nem tud mosolyogni és természetesen ahogy leírtad önmagát marcangolja de ezzel nem fog túl lépni a történteken ( megkérdezhetem mikor történt ez a baleset?) ő egy nagy traumát átélt ember akinek te szórakozol az érzéseivel bár ő megnyílt előtted, már nagyon nehéz lesz vissza szerezni mivel amit leírtam ebből arra következtetek hohy önbizalom hiányos és egy lány probálkozik nála nem tudja hova tenni ő eddig olyan átlagosnak tartotta magát akinél van szebb is(ha rosszul mondom kérlek cáfolj meg) tehát egy lány probálkozik nála és szórakozik az érzéseivel, hiteltelenné váltál a szemében viszont ha vissza akarod szerezni akkor most sokkal több időre lesz szükséged hogy újra kialakuljon a bizalom kezd előlröl esetleg tedd boldoggá fiú csak nem utasítja el :D
2015. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# 27 hónapja történt. Nem tudom mennyire tartja magát átlagosnak, ha engem kérdezel abszolút nem néz ki átlagosnak. A koránál sokkal érettebbnek néz, érettebben is viselkedik. És a stílusa sem olyan, mint a többieké, kitűnik a tömegből, bár talán ez is a célja. Amikor velem volt mindig vidám volt, amikor máskor látom mosolyogni és látszik a szemében hogy nem úgy mosolyog.



De ma találkoztunk, úgy örülök neki. Megígérte hogy végighallgat és meghallgatta a mondandóm. Szerintem nem haragszik rám, bár nem mondta hogy megbocsát, nem is mertem rákérdezni, de felhívott és mondta hogy "ma este gyere vacsorázni főzni fogok"

2015. szept. 2. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök :) sok sikert!!!
2015. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!