Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békitsem ki a barátnöme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békitsem ki a barátnömet ha nem akar vlem szóba állni? Már megprobáltam mindent

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondták hogy lehet hogy kirugnak a munkahelyemröl és ideges voltam egész nap a barátnöm megakart vigasztalni és oda jött hozzámés elkezdte puszilgatni az arcom én meg erre elordítottam a fejét de nem akartam bár inkább kirugnának csak ne haragudna
2012. ápr. 3. 19:22
 1/2 Fancsii és Vanii válasza:
Háát ez télleg nem valami jó a lánynak mert mi lányok nagyon tudunk haragudni ha meg bántanak de probáld valamivel ki engeztelni vagy adj neki egy kis ajándékot vagy lepbd meg egy romantikus vacsival
2012. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azt érzékelem hogy mennyire tudtok haragudni xD

De köszike majd megpobálkozom a vacsival

2012. ápr. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!