Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszéljek vele erről? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a páromnak nagyon kicsi a szerszáma (12 cm),ezzel nincs különösebb problémám,rendszeresen elmegyek szex közben HA izgatom a kezemmel a csiklómat.Egy alkalommal 2-3 orgazmusom szokott így lenni,és úgy érzem ez azért sikerülhet mert belül "pont jó helyen" ér a legtöbb inger.De ha nem nyúlok a csiklómhoz nem megyek el,és kicsit néha olyan érzésem van,hogy nem is tudom,hogy bennem van-e már.(Bocsi a fogalmazásért,remélem érthető.)Ezzel nekem nincs bajom,imádom őt,gyengéd,jóképű,igazi gentleman de akkor is kell nekem is az orgazmus érzés.De őt zavarja ha odanyúlok,azt mondja nem férfi ha nem tud magától kielégíteni.Próbáltuk már azt is,hogy ő csinálja a kezével de úgy nem jött össze.Hogyan beszéljek vele erről,mi lehet a megoldás?
2015. szept. 1. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A párod önző. Beszélj vele.
2015. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg a férjednek hogy csináljon "szerszám" erősítő gyakorlatokat.
2015. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

huhh hát ez elég bonyolult. Sok pasi van ezzel így, hogy ha a csaj elkezdni magát izgatni sex közben akkor az olyan mintha őt kispadra ültetnék.

Én meg már vagy 3 csajnak is könyörögtem hogy közben csinálja magának mert attól én még jobban felizgulok. De egyik sem akarta.


Szóval én a helyedben őszinte lennék vele. Elmondanám neki kb ugyanezt amit itt leírtál. Szerintem ő is tisztában van a méreteivel és most itt tényleg nem a hosszal van a gond. Csupán vannak nők akiknek a hüvelyi orgazmus nem megy.

A másik verzió még lehetne az is hogy megtanítod hogy simogasson sex közben. Irányítsd közben! Mond neki hogy kicsit feljebb vagy lejjebb vagy ide/oda meg mittudom én :) körkörösen stb... Tanítsd meg, csak nem olyan nehéz az, ha már te is meg tudod csinálni. Nem szégyen szex közben beszélni ha az a jó célt szolgálja.

2015. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ő is tisztában van azzal,hogy kisebb a pénisze. Itt olvasva pedig,hogy egyeseknek a 15-16cm péniszükkel is komplexusa van akkor bele se gondolok,hogy a párodnak milyen komplexusai lehetnek ez miatt. Ez teljesen megmagyarázza a hozzáállását,de magyarázd el neki,hogy imádod,szereted,minden jó,de neked kell az,hogy izgazd magad kézzel is.


Amúgy tudtommal elég sok pasit beindít a látvány,hogy a párja éppen saját magát izgatja. Esetleg masztizz néha előtte. A lényeg,hogy beszéld meg vele,hogy neked mi a jó és miért. Ne ez miatt érezze magát rosszul.

2015. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!