Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan élnek nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan élnek nemi életet a menekültek a tranzitzónákban?

Figyelt kérdés
Ők is emberek, és nemi vággyal rendelkeznek. Szerintem rögtön lenyugodnának, ha kiélhetnék magukat rendesen...

2015. szept. 2. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kisebb bajuk is nagyobb annál jelenleg, minthogy szexeljenek. Egyébként aki nagyon akar, az azért találhat eldugottabb zugot, legfeljebb kicsit sétálnia kell érte.
2015. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
amilyen lábszagban és mocsokban fetrengenek, biztos nem a zuhanyzókban.
2015. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak megoldják egymással.
2015. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Rajtuk kívül is rengeteg ember van, aki nem él nemi életet, legalábbis nincs kivel. Nem értem, miért mindig a menekülteket kell sajnálni. Vannak mások is rossz helyzetben. Ők amúgy is hajigálhatják az ásványvizes üveget és kidobálhatják a szendvicset, amit adnak neki. Ha egy magyar ember hajigálná az ásványvizes üveget Magyarországon, rögtön jönnének a biztonságiak és intézkednének.

A menekültek is le tudnának nyugodni, ha akarnának. Sok ember nem hisztizik, akik náluk rosszabb helyzetben vannak.

2015. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Megerőszakolják a betévedő európai nőket, meg egymást, meg mindent ami mozog (kedvencük a kecske, birka, tyúk).

Debrecen mellett megdugták egy tanyán az összes kecskét, de legalább a disznókhoz nem nyúlnak).

2015. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Egyet értek az előzővel, plusz-feltéve, hogy a háború elől futnak-annyi félelem van bennük, hogy nem vágynak rá.

Tudományos tény, hogy a krízishelyzet a többségnél impotenciához, átmeneti libidóvesztéshez vezet.

2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tudom hogy nem sok nő van köztük tehát vagy megosztják egymás közt a nőket vagy kibírják szex nélkül.
2015. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért nem véletlen, hogy az arabokról születik a legtöbb olyan megjegyzés és vicc, hogy a tevét meg a kecskét meg minden más állatot, amin lyuk van, és nem tud elfutni, megtalálják előbb-utóbb. Egyszerű társadalomstatisztika, hogy ahol a férfiaknak több nő is engedélyezett, és sokaknak tényleg van akár négy is, ott egy másik részüknek meg nem jut egyáltalán. Csak a kecske.
2015. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

hát ja, ha ellőtték a fejem felől a házat, nekem se sok ekdvem lenen kufircolni:D

másrészről hosszú hónapok óta úton vannak, és biztos akad pár nyugodt pillanatuk is, akkor azért megjön az ember vágya.. aki családdal kelt útra, annak van asszonya, az megoldja erdőben, bozótban... a táborokban.. hát magukra huzzák a takarót aztán csöndben megoldják


egymás között férfiak nem csinálják.. aki ezt írja, az gondolkodjon egy kicsit, mit is csinálnak a melegekkel az arab társadalomban.. még ha nem is muszlimok, bennük van, hogy nem és kész.. ja, akkor inkább a kecske:D csúnya, de előfordul:D


Egyébként ajánlom Dimitri Verhulst - Problemszki Hotel című könyvét.. megvan magyarul is (nCoreon is:D), nem hosszú és bemutatja a menekültek helyzetét egy belga táborban.. igaz, van vagy 10 éves a könyv, dehát a menekültek nem csak az elmúlt években jöttek..

2016. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es: kisse mellelottel, de na...

1. Ezeknek max. 10%-uk ha menekult, de lehet sokat mondtam.

2. Ferfiak egymas kozott nem csinaljak? Hajaj, dehogynem. Valoban halalbuntetessel sujtja a fanatikus arab tarsadalom, de ugyanugy a szeszt, meg a drogokat is tiltja. Ettol meg buzulnak, isznak, drogoznak ezerrel.

2016. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!