Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan élnek nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan élnek nemi életet a menekültek a tranzitzónákban?

Figyelt kérdés
Ők is emberek, és nemi vággyal rendelkeznek. Szerintem rögtön lenyugodnának, ha kiélhetnék magukat rendesen...

2015. szept. 2. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le? Inkább takarodjanak vissza ahonnan jöttek!
2016. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

ők is állatok mint a kecske, birka stb, megoldják ezt te is tudod nagyon jól

különben kit érdekel.

2016. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

És ki akadályozza meg őket? Még sátrak is vannak, félre tudnak vonulni elvileg.


Egyébként amíg maguk között csinálják, engem nem érdekel a dolog. Például tarthatnak tőlem több feleséget is, ha ez nekik így jó. Csak minket hagyjanak békén, hozzánk ne merjenek nyúlni.


Ezért kéne minden esetben elkerítve tartani őket 24 órás őrizet alatt. Az ügyük érdemi elbírálásáig pedig nincs kijárás sem a táborból, ne vegyülhessenek az emberekkel. Illetve ha megkapja esetleg a menekültstátuszt, akkor később is szigorúbb szabályozás alá kellene essen. Például ha molesztál vagy zaklat egy helyi nőt, akkor mérlegelés nélkül, automatikusan repül haza, akár az egész pereputtyával együtt. Ha ez valóban így lenne, és következetesen be is lenne tartva, akkor hamar leszoknának arról, hogy azt hiszik, nekik mindent szabad...

2016. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiszöknek kecskét doogni a közeli falvakba...
2021. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem dugva!
2022. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 StevenUp ***** válasza:
100%
Napalmot nekik aztán kit érdekel hogy hogyan szexelnek ha beborítja őket a tűz...
2022. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én még 1 nőt sem láttam köztük.

Szóval vagy ratyiskodnak, vagy maguknak verik.

2023. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csordába verődve nőkre vadásznak kortól függetlenül,aztán csoportos nemi erőszakot követnekel. Meglepő modon otthon ezért halára itélnék őket kiveve ha a házukban, lakásukban csinálják.
2023. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!