Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reális manapság hogy 32 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális manapság hogy 32 éves férfi kb.20-25 éves nővel akarjon családot alapítani és gyerekeket is? Hol vannak ilyen nők?

Figyelt kérdés

Fizikumra, külsőre, anyagiakra és minimálisan elvárt belső értékekre szerintem nincs gond. Viszont a környezetemben nem találok olyan fiatal lányt, aki el is köteleződne. Budapest belvárosi ember vagyok, akik inkább a felsőbb körökben mozog.


Hol, hová, hogyan, milyen módon kellene a fent leírt korú nőt találni? Akár költöznék is vagy bármi. Lehet az a baj, hogy nem vagyok eléggé vidéken és hasonló okok?


2015. szept. 3. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem siman talalsz, a kor nem szamit csak az igaz szerelem az en velemenyem szerint :)
2015. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, meg nem is mondható meg, hogy hol lehet ilyet találni, mert az élet eléggé kiszámíthatatlan. 25 vagyok, nem akartam gyereket, de párom lassan 30 és akar. Mostanra én is megváltoztam, és várom már, hogy szüljek.
2015. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet vagy vidéki lányokat kellene keresnem, vagy nálam alacsonyabb végzettségűeket.
2015. szept. 3. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én pl tanári végzettséggel rendelkezek, nem hiszem, hogy ez számottevő. Csak megtaláltam az igazit, és megértettem, hogy valahol a nő "kötelessége" és életcélja kell, hogy legyen a gyerekvállalás és a családalapítás. Lehet, régimódinak tűnik, de ez van. :)
2015. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért a társadalmi elvárások/szokások határozzák meg az életed?
2015. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4:

Olyan nők érdekelnek, akik nem akarják a húszas éveik végére, pláne azon túlra hagyni a gyerekvállalást és legalább 2-3 gyereket akarnak, ha az anyagi háttér is megvan. (Ami megvan.)

2015. szept. 3. 16:15
 7/13 A kérdező kommentje:

5:

Pont hogy ma már az a társadalmi elvárás, hogy egy nő lehetőleg a karrierjével, a bulizással és a "kiéléssel" foglalkozzon a húszas éveiben.

Meg hogy mindenki a saját pillanatnyi boldogságát nézze. Ne azt nézd hogy mi tesz hosszú távon boldoggá, hanem hogy pillanatnyilag.


De ezektől függetlenül saját akaratomból akarok most családot és főleg biológiai-mentális okokból fiatalabb nővel.

2015. szept. 3. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, csak én már foglalt vagyok.
2015. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 20 éves elég fiatal. De nem hiszel el, hogy Pesten nem találsz senkit.
2015. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a kb. 20-27 éves egyetemista-értelmiségi korosztály idióta. Ez most egy oximoron, de de tényleg lehetetlen velük komolyan tervezni. Csillogó ruhák, csillogó mobilok, csillogó élet... csak ez a fontos számukra. Szoli, tetoválás, szolárium... jobb esetben nem cigiznek. Öntudatosak és akaratosak. Ők tudják, "nagy lányok" már, kicsit később fognak koppanni. :)

Persze van kivétel is.


31F

2015. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!