Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van köztetek, aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek, aki még nem volt körülmetélt pasival, de kíváncsi rá, milyen lehet, és egyszer mindenképp szeretné kipróbálni, megtapasztalni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatodrangú. Olyannak fogadom el, amilyen.
2015. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
pedig kedves kérdező örömmel töcskölne, akár ingyen is! ne hagyjátok ki!!
2015. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:D
2015. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de kíváncsi, hogy mit vágnak ki, hiszen a fityma nem a végén van. Vagy ott ahol kivágják, össze is varrják?
2015. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a makk alatt valamennyivel kivágnak egy gyűrűszerű darabot, aztán összevarják. ezáltal a makk állandóan szabadon lesz, soha nem borítja a fityma. a vágás lehet közvetlen a makk pereménél is, vagy néhány centivel távolabb is
2015. szept. 4. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi vagyok rá, még csak fényképen láttam ilyet. Hány éves vagy ? Küldesz képet ?

16/L

2015. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!