Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a párom sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a párom sokkal jobban illik az exéhez és állandóan önértékelési problémáim vannak emiatt, szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Mar az eleje ota ezt erzem, és azt is hogy a parom is vele érezné magat jobban. Nem birom igy sokaig :/

2015. aug. 11. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mesélj be magadnak hülyeségeket. Ha szakítani akarsz, akkor szakíts. De legyen gerinced, és ne add elő ezt a "neked is jobb lesz" meg "csak miattad teszem" dumát, amit minden csaj megtesz. Vállald fel, hogy nem kell már neked.
2015. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig voltak ilyen gondjaim- pontosabban, hogy az egyik barátjával jobban összeillenek én meg kilógok, de rajta sosem éreztem, hogy kéne neki az a lány, mindig azt erősítette bennem, hogy legyen elég önbizalmam és hogy engem szeret, mindig mondogatja még most is, azóta is együtt vagyunk :) Nekem az segített nagyon sokat, hogy őszintén elmondtam neki, hogy nagyon bánt, meg hogy féltékeny vagyok és ő ezt elfogadta. Ketten próbálunk tenni ellene, nagyon sokat segít, hogy ne érezzem rosszul magam és a másik lány felé semmi "olyan" érdeklődést nem is mutat, velem viszont folyton figyelmes, szóval lassan múlik a rossz érzés.

Szerintem te is úgy jársz a legjobban, ha elmondod neki, hogy nem bírod így és ha fontos vagy neki, igyekezni fog, hogy változzon a dolog :)

2015. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én szeretem de így állandóan csak féltékenykedek meg szarul érzem magam és nrm bírok már a dolgaimra koncentrálni
2015. aug. 11. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat agyalsz. Mi lenne ha picit megpróbálnád élvezni, hogy veled van és te kellesz neki? Ha nem megy, akkor ne kínozd, mert hiába tesz majd bármit, te nem leszel boldog. Viszont az önértékeléseddel valamit kezdeni kéne.
2015. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam mint te!

2 évig tartott a kapcsolat ebből egy évet így éltem le! Nagyon letud húzni az ilyen..és természetesen mindenre kihat! :\


24/F

2015. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!