Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy kövér csajról?

Figyelt kérdés
170cm/90 kg betegség miatt hízott meg, pajzsmirigy alulmüködése van. Divatosan öltözködik, vállig érő hullàmos hajú, kék szemű lány. Nagyon kedves és megértő.

2015. szept. 6. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont azok a csajok jönnek be akiken van mit fogni rendesen, bár ez nem általános dolog :/ Azért találni fogsz így is pasit ;)
2015. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy beteg, de akkor sem tudnék hozzá vonzódni.
2015. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Az a véleményem, hogy fogyjon le. Amint sikerül az orvosnak beállítani a szükséges tiroxin adagot ugyan úgy teljes életet tud élni mint bárki más, magyarán ha normálisan táplálkozik és sportol ugyan úgy nézhet ki mint bárki más annyi különbséggel hogy a tiroxin hormont nem a teste állítja elő hanem gyógyszer formájában veszi be. De ha meg nem akar változtatni az életén akkor ne kifogásokat keressen arra hogy túlsúlyos hanem vallja be hogy neki így jó. Egyébként mindenki úgy néz ki ahogy akar engem nem nagyon izgat de elég abba belegondolni hogy a 170cm 90kg már nem egészséges tartomány ergo saját magát nyírja ki ha nem változtat. 25/F
2015. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg pajzsmirigy túlműködésem van. És ezáltal elég vékony vagyok:(
2015. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :) Amúgy sem a külső számít, és ezek szerint belsőleg meg jó, szóval tökéletes :D
2015. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De én lány vagyok. Nem fiú #4. vagyok
2015. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 170 cm és 90 kg, divatosan öltözködik, vállig érő hullámos haja van és kék szeme. Ja, és nagyon kedves és megértő.
2015. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne gond. Ajánlanám, hogy pilates tornázzon, egy pm-bajos ismerősnek bevált. Ha arcra tetszik és összeillünk, nem lenne akadály.


24/F

2015. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam 30kilóval több a kelleténél, bocsi.
2015. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem kéne e/3-ban beszélni önmagadról. Én nem vagyok 90 kiló pedig majdnem két méter vagyok. Olyan vagy mint a veszttes, nyomi srácok, akik kedvességgel próbálnak kompenzálni. De gondolom te is a magas uzomagyakra csorgatod a nyáladat, gangiztatva, hogy nem számít a külső. Pedig számít. Sajnálom, higy beteg vagy, de akkor se kellenél.
2015. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!