Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy kövér csajról?

Figyelt kérdés
170cm/90 kg betegség miatt hízott meg, pajzsmirigy alulmüködése van. Divatosan öltözködik, vállig érő hullàmos hajú, kék szemű lány. Nagyon kedves és megértő.

2015. szept. 6. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem érdekesnek hangzik szívesen megismerném :D

Mintha számítana a súly.. :)

2015. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem ezekkel a számokkal nagyon szép lehet, nekem jó eséllyel tetszene, de hát nem minden a külső.
2015. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egy 40-est le kell dobjon,sajnálom,de ez extrém nem guszta.

Menjen orvoshoz és kész,sportoljon és diétázzon,ennyi a titok.Ha belenyugszik akkor magára vessen,hogy senkinek se kell.

Vagy törődjön bele,hogy max egy olyan palinak fog kelleni akinek mindegy csak punci legyen,de az olyan is lesz.

2015. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom jófejek.
2015. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönne be. A ruha és a smink az ágyban nem sokat ér. Itt már kedvességgel nem kompenzálható szerintem a külső. A kifogással meg csak magát veri át az ember...

A kritika után pedig a biztatás: Egy ilyen lány is meg tudja csinálni, hogy olyan jól nézz ki, aki után megfordulnak :) Önfegyelem, kitartás, pozitív hozzáállás és akkor nem csak külsőre, de belsőre is vonzóbb lesz. Sok sikert!

2015. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megdugnám mint a lovat!
2015. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kúrnám :D
2015. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!