Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti miért festitek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti miért festitek ki a körmeiteket?

Figyelt kérdés

Kizárólag mgatoknak akartok tetszeni, vagy ez egy tudatos cselekedet azért, hogy a férfiak is felfigyeljenek rátok? Nyilván tudjátok, hogy ez nagyon szexi. Mi a kedvenc színetek/körömtípusotok?


Kort is érdemes lenne írnod a kérdés miatt.


2015. szept. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
azért festjük, mert a körmeink hosszúak és nehéz takarítani meg gyorsan koszos lesz és ez meg is látszik! inkább lefestjük valami trendi színre ^^
2015. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
1# hahahahahaha
2015. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nekem így tetszik, és mert a lakk erősíti is a körmöket. Nem törik könnyen!


Nekem az ápoltsághoz hozzátartozik ez is! :) És a férfiak miatt is, mert nyilván megnézik a női kezeket! :)

2015. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

én totál leszarom a női kezeket.


25F

2015. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában színtelen erősítő lakkot használok, néha esetleg vöröset. De csak mert tetszik.
2015. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindenféle színt használok, főként azért mert feldob a sok árnyalat. 😊

18L

2015. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretünk mi, nők? Az esztétikus dolgokat. Mit szeretünk még ennél is jobban? Ha mi magunk vagyunk esztétikusak.

Jobb ránézni a kezemre, ha szépen ki van lakkozva.

Ha rossz napom van, akkor néha azzal is jobb kedvre tudom magam deríteni, ha kifestem a körmöm, csinálok magamnak egy jó frizurát, még akkor is, ha amúgy nem megyek sehová.

Nem kell minden női cselekedetbe belenézni, hogy a férfiaknak akarunk tetszeni.

4 írta jól: soha az életben nem találkoztam olyan pasival, akit kicsit is érdekelték volna a körmeim.


Ahhoz tudnám hasonlítani a dolgot, mint amikor az apám (ok, nem tudom, hogy ez mennyire elterjedt jelenség pasi körben, de a lényeg átjöhet ebből a példából is) néha körbejárta a kocsiját, és letörölgette róla a legapróbb foltokat is.

Ez esett jól a lelkének, nem akart ő senkinek imponálni.

21/N

2015. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: én férfiként kivétel vagyok, mert nekem nagyon tetszenek a nők körmei, ha ki vannak szépen, igényesen lakkozva. :P
2015. szept. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!