Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland során mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland során mi a jó annak a lányban, ha csak leszop?

Figyelt kérdés
Pl. nyáron is az egyik fesztiválon egy lány akivel smárolgattunk, táncolgattunk 1x csak megkérdezte, hogy leszopjon-e ? Meg itt is olvastam nemrég egy kérdést ahol kérdezték, hogy hány 1 éjszakás kalandotok volt lányok ? És érkezett több olyan válasz ahol: Szex 1, szopás 2-3

2015. szept. 8. 09:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
elnézést, elírtam a kérdést "lánynak" volt kitalálva a "lányban" :D
2015. szept. 8. 09:33
 2/16 anonim ***** válasza:
Te még nem nyaltál ki csajt? Kb. ugyanaz.
2015. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 aperitif ***** válasza:
80%
Szeret szopni?
2015. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
De azért leszopattad magad nem, te kis huncut?
2015. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kovpet ***** válasza:
Mert szopni jó :)
2015. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Mert hülyék.

Ha már csinálok valamit, nekem is érje meg. Minimum nyaljon ki.

2015. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, engedtél neki..? ;)
2015. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Izgató
2015. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nemet nem mondok ilyen ajánlatra :D Csak furcsa a dolog, pl. nekem sem lenne elég, hogy csak kinyalom őt és annyi, inkább azon az állásponton vagyok mint a #6os. Itt is akárhány olyan kérdés van, hogy szeretnek-e szopni a lányok azt mondják, hogy a párjukat igen mert szeretnek neki örömet okozni, de egy idegent ? :D
2015. szept. 8. 15:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem kíván téged, de nem akar paraszt lenni. Ha kívánna, akkor nagyon felizgulna attól, hogy szop téged és ő is akarna vmit, szóval szerintem nem kíván, de úgy van vele, hogy legalább neked legyen jó. Magamból indulok ki. :D


23L

2015. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!