Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavaró ha felesleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ha felesleg van rajta?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon vékony, karcsú barátnőim voltak. Most azonban ugyanolyan szép, de felesleggel bíró lánnyal találkozgatok. Kinek mennyire zavaró, ha számára új, ismeretlen dologgal szembesül? (nyilván az ölelésnél és az ágyban is kiderülnek ezek)
2015. szept. 8. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan ez a szitu állt fent nálam, izgató új élményben részesültem és nagyon jó volt Vele :)
2015. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Átéred ha a vállánál öleled át? :D
2015. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem gond. Én szeretem a teltebb lányokat. 21/f
2015. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

A felesleges és a köveréség két külömböző dolog.


Amikor nagyon vékony nővel szexeltem nem volt olyan jó mint egy kicsit húsosabbal (60kg körüli) hölgyel. Latin nők pl 65kg tól kezdődnek nagyobb fenék nagyobb mell. Szerintem istennők. 1x szexeltem egy ilyen igazi nagy fenekű nagy mellű nővel vékony csipő kb 70kg volt az az igazi latin csaj 2 perc alatt elsültem máodszora 5 perc alatt. (vékony nőnél kb 1-1.5 órán keresztül megy)

2015. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is most volt szerencsém ilyesmi csajjal kicsit összegabalyodni, és hát kissé zavaró számomra. Mikor csípőtől felfelé próbálom megsimogatni, akkor hájfodrokba kell ütközzön a kezem. Vagy, h nem tudom megfelelően elkülöníteni ha rajtam ül a fenekét és a derekát. Ezen felül enyhén a hasa is rálóg a lényegre úgyh...Azt kell, h mondjam, engem nem győztek meg a "telt" lányok. Mellesleg a szóban forgó illető 161/65 kg szóval gyk-s viszonylatban ez még kövérnek se számít.
2015. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért attól os függ hogy ért a dolgokhoz meg azért ízlés dolga is engem ez fogott meg az asszonyban volt sok vékony barátnőm de egy telt csaj a legjobb vagy kettő :)
2015. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Az asszony is ilyesmi alkat, vékony derék, széles csípő, husis popsi, pont megfelelő méretű mellek. Imádom az alakját, annak ellenére, hogy Ő nincs megelégedve vele.


Voltam vékony nőkkel is, azzal se volt semmi gondom.

26/F

2015. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha fogpiszkálót akarok, elmegyek a közértbe...
2015. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb..


"Latin nők pl 65kg tól kezdődnek"

Ja, mert ha véletlenül alá kerülnek, akkor elfelejtenek spanyolul, kiszőkül a hajuk és franciául kezdenek el beszélni.

2015. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
csak a kutyák játszanak csontokkal.. ;)
2016. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!