Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Járnátok egy nálatok ducibb lánnyal, aki csinos és jól kijöttök vele? Nem lenne zavaró, hogy ő a testesebb? (Ne egy kövér lányt képzeljetek el, hanem olyat, akin van egy kis felesleg. )

Figyelt kérdés
A kérdés csupán elméleti, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.
2014. nov. 1. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha tetszik a személyisége.
2014. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én simán! Szeretem a duci lányokat! Képet!! (nekem) :-)
2014. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát még szép! Az olyan nő a leggyönyörűbb!
2014. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár már inkább vagyok picit duci mert edzek ^^
2014. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképpen sem


Inkább egy vékony és alacsony lány mint bárki aki egy kicsit is dagadt. Undorodom a disznaj csajoktól.

2014. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A teltkarcsú nők a legeszebbek és velük a legjobb összebújni. :) 170 cm / 70 kg például ideális. :)
2014. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"A kérdés csupán elméleti, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről."


Engem egyáltalán nem zavar, barátnőm és én is kb 175 centi magasak vagyunk (én icipicit magasabb), én 75 kiló, ő 90:-) Szerintem iszonyú jól néz ki ezzel az alakkal, és egyáltalán nem zavar, hogy testesebb nálam.


Ami viszont baj, hogy őt ez zavarja...:-(

21/F

2014. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számok (cm kg) vagy kép nélkül nehezebb válaszolni, de tapasztalatból írom, hogy amelyik lány testesnek gondolja magát annak az alakja egész jó szokott lenni. De én akkor is azt mondom, hogy egy normális kapcsolathoz első sorban belső dolgok kellenek. Ha van vonzalom és jó együtt, abból bármi kialakulhat. A leírtak alapján a "kis felesleg" inkább téged, mint a sráco(ka)t.
2015. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Naná: )
2015. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!