Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor megnéztek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor megnéztek egy pasit, akkor van szexuális tartalmú gondolataitok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor általában mi az,amit elképzeltek?
2015. szept. 8. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy van:)
2015. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kivagyok éhezve akkor gyakran előfordul. Elképzelem, hogy esik nekem, vagy Én neki és tépem le a ruháit. Még sorolhatnám attól függ mihez lenne épp kedvem, vagy milyen a srác. 19/N
2015. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De szívesen belelátnék akkor a nők fejébe. Pedig nagyon szeretnék már nővel lenni de nem jön össze.
2015. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utcán nem szoktam megnézni a pasikat meg ilyenekről gondolkodni. De ha van egy valaki az ismerősi körben vagy munkahelyen, aki kifejezetten tetszik, akkor természetesen megnézem néha és mindenféle eszembe jut olyankor. :D
2015. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van, sajnos gyakran előfordul. Ugyanis, akiről szó van, az a tanárom. Mikor órákon ránézek, egyszerűen nem tudom elterelni a gondolataimat róla.

Olyanokat képzelek el, hogy mi lenne, ha ketten lennénk a teremben, aztán hogy feldob az asztalra, egyszerűen lehúzza a sliccét, és felcsúsztatva a szoknyámat, már csak a bugyit kell arrébb húzni...

De semmi szerelem nincsen, nem vagyok belezúgva, igazából nem is az esetem, mégis valamiért nagyon beindul a fantáziám tőle.

18/L

2015. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!