Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus azt mondta, hogy...

Urológus azt mondta, hogy minden rendben. Miért?

Figyelt kérdés

Voltam urológusnál érzékeny makk problémával. Megvizsgált. Prosztatát megnézte, azt mondta azzal minden rendben. Veséket és heréket ultrahanggal megnézte, azt mondta ott is minden rendben. Megnézte kézzel a heréket, azt mondta itt is minden rendben. Hátrahúzta a bőrt. Azt mondta egészséges a makk és nem rövid a fék és szűkület sincs.


Nekem mégis túl érzékeny a makkom továbbra is, hosszú-hosszú évek óta. Akkor most hová forduljak további kivizsgálásokra?


A doki azt mondta, hogy ha akarom megműti. Átvágja a féket ha rövidnek találom vagy körülmetél, de szerinte ez nem indokolt és ne nyúljunk hozzá olyanhoz ami egészséges mert csak rosszabb lesz és nem tudja visszafordítani ha már megműtött.


Merevedéskor látni, hogy a makk peremén egy kis gyűrű képződik ami a rövid fék miatt és/vagy szűkület miatt lehet. De ők nyilván nem mereven látta.



2014. aug. 3. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Az érzékeny makk, ha nincs gyulladás, akkor nem orvosi probléma. Szoktatni kell és ennyire egyszerű. Több helyre megénekeltem már és ide is idemásolok egy kommenetemet.


(amúgy a keresőt ha használnád, akkor nem szemetelnéd tele az oldalt, de ezt hagyjuk...)


"Pár helyre már leírtam, leírom ide is (és itt helye is van): Fürdéskor nem csak lögybölni kell a vizet a makkodra, hanem kézzel, vagy szivaccsal lecsutakolni és utánna szárazra törölni!


Eleinte én is ordítottam a pici rózsaszín makkom érzékenysége miatt, de törölközőbe üvöltve meg tudtam csinálni. Aztán persze fokozatosan jobb és jobb lett. ma már úgy maszturbálok, hogy csak a makkot dörzsölöma markommal (sokkal nagyobb élvezet, spricc, baromi jó) és ha kell a fedetlen makkom alsógatya nélkül kibírja a farmernadrág súrlódását is. DE nem érzéketlen!"

2014. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
A doki a diagnózisra hagyatkozik,te pedig amit érzel,tapasztalsz.Még nem olvastam olyat ,valakinek is merev állapotban vizsgálták volna meg .
2014. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj az érzékeny makkodnak, sokan örülnének, ha érzékeny lenne makkjuk! Nem vicc.
2014. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3:Miért örülne annak, hogy fáj a makkja??? Nekem is egyanéz a problémám
2014. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fájás az soha nem jó. Az érzéketlenség viszont szintén nem jó. Ha csak érzékeny, az más. Ha fáj, az megint más.

Szerintem valahogy edzeni kellene, vagy ilyesmi. Meg talán neked is. Biztos van megoldás, ami nem kaszabolós.

2014. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!