Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk veletek volt már olyan,...

Fiúk veletek volt már olyan, hogy tetszettetek egy lapos formátlan 10-11 év körüli lánynak és bár nem vonzódtatok hozzá mégis jött egy érzés, hogy csókolóznátok, ölelgetnétek, de mást nem tudnátok elképzelni vele?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nincsenek pedofil hajlamaim. Nem tudom hogy hány éves vagy, de kislányokról beszélsz!
2015. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Úristen.. nem..
2015. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
hat ez nem olyan beteg dolog de inkább ne csináld meg ezeket vele
2015. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hell no!!!
2015. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:
Amikor még 25 voltam, volt egy női barátom, annak a húga 14 volt. Későn érő típus. Rám volt kattanva, de elöl-hátul deszka, de szép arca volt. Sokszor voltam náluk, a csaj mindig nyomult, sok félreérthetetlen megjegyzés... Akkor épp csajozós korszakom volt, mindig voltak nőim hosszabb-rövidebb időre. Az elején nem érdekelt a lány, de addig próbálkozott, hogy volt olyan önkielégítésem, amikor rá gondoltam. De élőben, ahogy megláttam, sosem tudtam úgy ránézni, hogy most tényleg el is vinném egy körre. Egyszerűen túlságosan gyereknek láttam. Önkielégítéskor valahogy felnőttesebb, nőiesebb viselkedéssel ruháztam fel a gondolataimban, amit az élő találkozás mindig lerombolt. És ez így volt jó.
2015. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!