Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódtatok már úgy valakihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már úgy valakihez, hogy nem is/alig ismertétek? Mi a megoldás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ismerősötök ismerőse de egy pár szónal sosem több a kapcsolat. És nem is lehet mivel párja van.


Hogy lehet elfelejteni az ilyet? Tapasztalatok, tanácsok? :(



2015. máj. 20. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki életében van ilyen, pillanatnyi vonzalom ez, hisz bejön neked. Viszont csak felületes, mivel semmit nem tudsz róla,csak testiség szerintem. Nem mondom,hogy nincs olyan,hogy megtetszik,s még hosszú időn át is gondolsz rá, eszedbe jut,de ha vki más jön majd a helyébe, elfelejted.
2015. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben a helyzetben vagyok! :/ Nem jó érzés...
2015. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy folyton rágondolok... És nem is tudom, a testiség nem olyan fontos, inkább csak (egyelőre) meg szeretném ismerni, a közelében lenni.
2015. máj. 20. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglald le magad mással, olvass, tornázz, mozdulj ki. A lényeg, hogy igenis akarj ne rá gondolni (kivéve, ha szeretsz feleslegesen szenvedni).
2015. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

úgy egy hónapja velem is volt ilyen

fura volt, ilyet ismeretlen iránt még nem éreztem és 1 hétig folyamatosan eszembe jutott mindenről

aztán jött egy húzósabb időszakom, amikor semmire se volt időm,semmi másra nem tudtam koncentrálni, csak az adott feladatra

gondolom emiatt is ért véget ilyen gyorsan ez a fellángolás

de enélkül is biztos szépen, fokozatosan elmúlt volna, hiszen nem ismerem az illetőt, azóta se láttam


ha nem csak látásból ismered és bizonyos időközönként azért találkoztok, úgy azért nehezebb és tovább is tart

annyit tudok tanácsolni, hogy foglald el magad mással és ha eszedbe is jut az illető, ne kezdj el azon gondolkodni milyen jó lenne vele, bárcsak ő is így érezne stb

az idő majd megoldja, de sokat segít ha te is minél kevesebbet foglalkozol vele

2015. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Koszonom a tanacsokat!
2015. máj. 20. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
nála már 6 éve tart
2015. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!