Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a lány akibe szerelmes...

Az a lány akibe szerelmes voltam összejött azzal az alfahímmel, aki állandóan terrorizált az iskolában. Még ezek után is megkeseríti az életemet?

Figyelt kérdés

Úgy fest, hogy az egykori osztálytársaim minden egyes akciójukkal engem bántanak! Az egyik majdnem elgázolt tegnap, most meg kapcsolatba van a sulis szerelmem az osztály egykori rosszfiújával.

Bárcsak elpusztulna az összes. Bosszút akarok rajtuk állni, minden. Azt akarom, hogy üvöltsenek és kaparják a falat, mikor megérzik amit most érzek. Magányos voltam, leszek egész életembe. De ez a szelekció, nem? A szerencsétlen vesztesek mint én nem tudnak egy családot eltartani, így nem találhatják meg a viszonzott szerelmet.

Miért éljek? Lehet most fogom a jó vastag kötelet és a nyakamba hurkolom!


2015. febr. 1. 08:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Gyere en ossze jovok veled ;) 26/f
2015. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%

Has hajtó az Itálaba.. Attól nagyon alfa lesz..

Vagy rendezd át a fejet..

2015. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

figyu!


A párodat ne abból a közösségből akard kiválasztani, ahol szükségszerűen sok időt kellett töltened. (iskola, munkahely, stb)


Egy másik környék, más szerep, más kapcsolat. Nem az alfahím győzött le, hanem te nem tudod kinyitni a szemed.


A gyerekszerelmekből nőjj ki!

2015. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Hogy szerelmed? Jártatok vagy csak nézegeted? Beszéltél már vele? Nem tudod megmondani a "szerelmednek", hogy bunkóval jár? Közben meg próbálj megnyugodni, mert az idegességgel csak magad emészted. Bántani őket nem érdemes, mert utána is rossz lesz neked és még rosszabb. Nyugodj meg.
2015. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Ne higgy a #4nek.. Csapd szét..
2015. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem tudok. Olyan béna vagyok, mindig próbálok ismerkedni. És csak ott van az, hogy akik bántottak mindent megkaptak az életben.

Én meg hiába harcolok, de nincs munkám, nincs párkapcsolatom, nincsenek barátaim! Semmi. Ez egy igazságtalan világ, ahol én mindig csak utolsó lehettek. De ennek nagyon gyorsan véget tudok vetni.... Fájdalommentesen.

2015. febr. 1. 09:09
 7/22 A kérdező kommentje:
Az lesz. Szétverem! Átfogom rendezni rondává a fejét! Én leszek a kemény fickó. Én fogom megszívatni!
2015. febr. 1. 09:11
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

mész a börtönbe.


Szerintem járj el másik környékre, és válts eredeti külsőre.

2015. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

jaj megint egy önsajnáló szerencsétlen


nem tetszik az életed? változtass rajta

JAAAAAAA hogy az nem megy ha a seggeden ülsz és itt sírsz?


szerencsétlen

2015. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hagyjál békén. Nem tudod milyen érzés volt, mikor poénból hasbarúgtak a focilabdával. Elkezdtem üvölteni, és lecseszett a tesitanár. Aztán négyen rámmentek az öltözőbe és agybafőbe vertek.
2015. febr. 1. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!