Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 27 éves szűz srác. Tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 27 éves szűz srác. Tanácsot kérnék, a fenébe is! :D Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori, 27 éves vagyok. A farkamat anyámon és rajtam kívül egy urulógus bácsi látta aki kezelte a fitymaszűkületemet kiskoromban, illetve felnőtt koromban egy kopasz doktorúr valami Kelep ragasztót kent az ujjára és megtapogatta a prosztatámat. Meg a golyóimat.

Ennyi szexuális kalandom volt az elmúlt 27 évben :D


Tudom van velem baj. Az elveimmel legfőképpen... Ugyanis nincs még egy olyan segghülye valaki a Földön mint én :D

Szerintem nincs velem külsőre probléma, bírnak a lányok, tudok is velük beszélni. Bár a jó nőktől mindig lefagyok. Volt több barátnőm is, de az elvem az volt, hogy azzal vesztem el akit igazán szeretek. Nem voltak túl hosszú kapcsolatok, csak pár hónap - így valahogy mindig lemaradtam a tűzkeresztségről. Az egyik barátnőmmel végül azért szakítottunk meg szűz voltam és emiatt elvesztettem a férfiasságomat előtte. Hát ennyi.

Egyéjszakás kalandjaim is lehettek volna többször is, és nem is ronda bányarémekkel, partik után. Csakhogy ott volt a fránya elvem, hogy csak azzal lesz akit igazán szeretek. Na meg szűzen bénázni egy egyéjszakáson? Ehhez tényleg félénk és szégyellős voltam. Amúgy angyali lényként láttam a nőket, akikért lehoznám a csillagokat.


Mára azt gondolom ez egy óriási baromság volt. A nők is emberek, és főképp baromira utálják, hogyha valaki túl jófiú, romantikus, kedves és tejben vajban fürdetné őket. Tényleg a legnagyobb sikerem mindig akkor volt a nőknél, hogyha határozottan keményen kezeltem őket, illetve vicces szórakoztató társként, nem pedig egy filmből kicsöppent bár unalmas romantikus férfiszeretőként. Sajnos felnőttem, elment a fiatalságom, bár 20-nál többnek még sohasem néztek. így már nem könnyű csajozni, főleg hogy baromi kevés ideje van partizni az embernek másoddiploma, karrier, saját cég stb mellett. így baromi nehéz. Sajnos bár sok embert ismerek, sok lányt is, mind-mind foglalt boldog kapcsolatban él, vagy épp inkább csak barátként tartanám meg :D


Szóval ti mit tanácsolnátok? Én el nem mondom többet nőnek, hogy szűz vagyok, mert kb kiröhögött a legutóbbi barátnőm is, onnantól vége volt az önbecsülésemnek.


Gondoltam már prostira is, elmegyek átesek a tűzkeresztségen, egy gonddal kevesebb.


Esetleg Tinderezzek? :D Ott is az a baj, hogy szűzként kéne helytállni és farkastörvények uralkodnak :D Ott nem lehet bénázni. Az a baj a szüzességem már béklyóként tart fogva pszichológiailag, annnyira beleégett a tudatomba.

Hát ennyi, most változtatni akarok valami, mert a Kelepragasztós prosztatavizsgálat Dr. Bruce Wilissel kicsit már sok volt :D



#szüzesség #prostituált #Tinder #vénszűz #szappanozottbetonasztal #Kelep Ragasztó #Dr. Bruce Willis
2015. aug. 13. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi megjegyzés, hogy hiába volt több barátnőm, ők is baromi szégyellősek, félénkek voltak, mindig tabutémaként kezelve a szexualitást. Ezért mindig csak smaci, félmeztelen petting stb ilyenig jutottam. A szexre legalább több hónapot/ 1 évet kellett volna várnom mindig, főleh ha a csaj is szűz volt... amit én ki is vártam volna, ha mellette jó a kapcsolat. Valami mindig elromlott ...
2015. aug. 13. 11:36
 2/75 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értem hogy lehet valaki egyszerre ennyire értelmes és jó látásmódú (azzal szexelsz akit igazán szeretsz) és ostoba mint egy darab fa.


Szerintem egyszerűen jöjj össze valakivel, és dugd meg. Ne mond neki hogy szűz vagy. Azt hiszem, 27évesen elég érett vagy ahhoz, hogy (bár nincs tapasztalatod) tudd hogyan is kell a farkaddal bánni.

2015. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
25%

"Röviden a sztori"

még jó, hogy rövid és lényegre törő voltál :D


Szerintem időt kellene szakítanod arra, hogy megismerj valakit...akár neten akár élőben ismerkedtek...én 21 voltam amikor elveszítettem a barátnőmmel, lehetőségem nekem is sok volt, de nekem érzelem kellett hozzá...ne olyan barátnőt keress akihez nem fűz semmi érzelem...és normális csajt keress, persze ne azzal nyiss, hogy szűz vagy :)


22F

2015. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
45%
Te csinálsz valamit rosszul. Egyszer egy olyan csajjal ismerkedtem aki apácának készült. 2 hét kellett csak az ágyig. Azóta nem akar apáca lenni ;)
2015. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
37%
Értelmes gyerek vagy, de ekkora balfékkel ritkán találkozik az ember, mint te:D
2015. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
86%

csak pár mondatot olvastam el és sugárzik (Csernobil szinten) a bizonytalanság és kanosság amit próbálsz kínos humorral burkolni.

Ahogy olvastam, már nekem elment a kedvem, hogy jobban megismerjelek, mert egy nagyon kiéhezett srácnak tűnsz aki zavaróan feszült.


Tanács:

Próbálj laza lenni, felejtsd el, hogy meg kell felelned bárkinek is, élj úgy, mint ha pontosan úgy cselekednél ahol akarod és mint ha az élet királya lennél, akit semmi sem zavar és semmi nem hozza zavarba.


Hidd el, a lányok UTÁLJÁK (csupa nagy betű), ha valaki izgága, feszült, kapkod, nem tudja mit akar, és hülye vicceket áraszt (ami nem vicces)


Tinderezzek? Tinderezz!

Prostizzak? Prostizz!

Tök mindegy mit csinálsz, csinálj valamit!

És nem kell félned, hidd el sok 27 éves olyan béna mint ha még életükbe nem láttak volna pucér lányt.

2015. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
11%
privatba kuld mar el a szamodat azt telon megbesz me nem szeretek sokat iirni, am azelozok hulyeseget beszelnek......erzelem meg ilyenek baski ez nem iigy megy ha elakarod veszteni ......tegnap megdugtam ket not, ma meg jon ide dugni egy harmadik, 3bol kettonek palija van egyik meg ott is volt szal hidd el en tudom h hogy kell ezt csinalni kivancsi vagy ra add a szamodat :)
2015. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs veled semmi baj, ha neked ez ennyire fontos (érthető okokból), hogy az első olyannal legyen, aki a szerelmed, el kell fogadnod a következményeit, hogy ki tudja, mikor lesz ilyen majd. Ha meg annyira szeretnéd már, akkor el kell fogadnod, hogy lehet, olyannal lesz a dolog, akivel nem vagytok szerelmesek Ennyi. A te döntésed, neked kell mérlegelni.

Barátommal 25 éves korában ismerkedtem meg és ő is ugyanezt az elvet vallotta mint te, hogy csak azzal, akivel szerelem van, pedig volt már barátnője előttem. Végül mi lefeküdtünk viszonylag hamar- kb 2 hónapja ismertük egymást és 1 hónapja voltunk együtt, de azóta is együtt vagyunk és szerelmesek vagyunk egymásba.

Ha egy lány emiatt kiröhög, arról jobb is, ha az elején kiderül, hogy ilyen. Ezeket egy percig se sajnáld. Egyébként nem igaz, hogy egy szűz srác biztos béna az ágyban, megfelelő kommunikációval csodákat lehet művelni- a lány felelőssége, hogy elmondja neked, mi a jó érzés, magától még egy nem szűz sem tudja kitalálni. Mi is mindig megbeszélünk mindent és annak ellenére, hogy szűz volt, mikor lefeküdtünk, nagyon jó volt, ki tud elégíteni (ő az első, aki ki tud...).

Nem ismerem a Tindert, de végülis érdemes minden csatornát megpróbálni, én itt ismertem meg az oldalon a barátomat véletlenül :)

De az, hogy vársz-e a szerelemig, a te döntésed, te tudod, neked megéri-e addig "tartogatni".

20/L

2015. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt mondom fektess egy kis pénzt a dologba és keress egy olyan lányt/nőt fényképek alapján a rosszlanyok oldalról, aki állatira tetszik külsőre!


Csak a tűzkeresztség miatt(semmi orál,semmi csók,semmi nyalás,csak hadszóljon). Ilyen módon szerencsés leszel, hogy legalább az első alkalom olyan hölggyel lesz,aki úgy néz ki külsőre,ahogy szeretnéd.


Ha férfi lennék,én így csinálnám, hogy legalább tényleg olyan legyen külsőre,aki nekem tetszik.

2015. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ez a bajod hogy még szűz vagy és csak ez veti vissza az önbizalmadat akkor menj el hivatásoshoz, de a leírásod alapján te ilyen érzelmesebb fajta srácnak tűnsz ("de az elvem az volt, hogy azzal vesztem el akit igazán szeretek") szóval neked nem igazán ajánlom a dolgot, a te esetedben azt mondom hogy akár ciki vagy nem ciki más csajok előtt, de basszál a büszkeségedre és ne érezd magad emiatt szarul hogy még szűz vagy, egy NORMÁLIS csajnak elmondhatod mert nem ez fogja érdekelni hanem hogy milyen ember vagy, valami ilyen csajt keress magadnak barátnőnek és akkor nem lesz gond, legalábbis a szüzesség miatt biztosan nem. 26/F
2015. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!