Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg srácok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg srácok! Milyen érzés az, amikor egy másik srác farka a feneketekben van? Meg lehet azt az érzést fogalmazni, amit a belétek hatoló dákó kivált?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 19:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Isteni ;) Nagyon jó nagyon jó !! :D
2015. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Nos, nem egyszerű. Nyilván sokan sokféle képen élik meg. Tehát mindenki csak a saját szemszögéből mesélhet róla. Az viszont biztos, hogy ha kellően felkészült és előkészített a passzív fél, no és az aktív fél is megfelelően izgalomban van, akkor mennyei érzésekben részesül. Amikor behatol a merev hímvessző a tiszta és síkos végbélbe és ott szépen tevékenykedik, majd végül gyönyörűen beleürítkezik... Nos erről ódákat lehetne mesélni!!! :)
2015. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ezekre az ódákra vagyok kíváncsi, főként a passzív fél szemszögéből.
2015. aug. 9. 20:46
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
Mint amikor szarsz, csak itt visszafele megy a kábel.
2015. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

A fizikális része a világ egyik legjobb érzése. A másik viszont, hogy a másiké vagy, ural téged és örömet szerzel neki, az legalább annyira jó érzés!

De most nincs pasim, sajnos..:-(

2015. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Már maga a behatolás élménye is csodálatos, amint a magáévá tesz. De gyönyörű ahogyan téged uralva tevékenykedik a testedben.
2015. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
eddig csak 1 ilyen élményem volt,az fájt.
2015. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
legjobb:D
2015. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 petike30 ***** válasza:
13%
Pl a szaràs igazad van 4 es
2015. aug. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szerintem nem olyan, mint a szarás. A szar a kijáraton jön kifelé, míg a kuki a kijáraton megy befelé. A dugáshoz el kell lazulni, míg a kakáláshoz megfeszülni, erőlködni is lehet.

Az anális izgatás is orgazmust okoz, mint a szex többi formája, de sokkal intenzívében, kéjesebben, erősebben, hosszabban tartóan, stb, stb.

Soha nem fogom megérteni, hogy erre az érzésre miért nem vágyik minden pasi. Azt értem, hogy egy másik pasira miért nem vágynak, azért, amiért én nem vágyom a nőkre. De van női kéz, műbráner, fallikus zöldség és még sok eszköz a világon. Igaz, ezek az igazi pénisz által kiváltott érzésnek nem érnek a nyomába.

Minden pasi fő mozgatója a szex. Minden pasi szeret elélvezni. Mégis sok pasi elzárkózik attól, hogy valami behatoljon a fenekébe, pedig ez adja a világ legnagyobb orgazmusát, nagyságrendekkel jobbat, mint bármi más. Ezt nem értem.

2015. aug. 11. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!