Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hány évesen vesztettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

hány évesek voltatok akkor? Most hány évesek vagytok? F/l vagy? F/l volt az illető? Hány éves volt? Kapcsolat volt e? Stb stb.... Részletesen hogy történt?

Várom a love sztorikat. Aki inkább privátba akarja leírni nyugodtan irjon.

Ja és aki kiváncsi annak elmesélhetem az én sztorimat.ws


2015. szept. 11. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
14 évesen már dugtatok, micsoda ribik!
2015. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
van aki 14 évesen kezdi. hány pasija lehet majd 24 éves korára...
2015. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15 évesen a barátom 18 volt és nem volt szűz

kb 8-10 hónap után

utána még 1 évig vagy tovább jártunk de ő egyetemre ment külföldre így nehéz volt tovább. most 19 vok

kicsit spontánul alakult de ár szerettünk volna lefeküdni

2015. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
14 évesen vesztettem el 2 hónap után. Barátom 18 volt. Ja, és nem erzem magam se ribinek, se semmi. Most 19 vagyok és azóta is együtt vagyunk.
2015. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18 éves voltam. Nyolc hónapig vártam a barátommal(22/F), aztán hosszas győzködés után beadtam a derekam. Szörnyű volt maga az aktus... Nagyon odáig voltam érte meg vissza, rózsaszínköd meg miegymás. Utána elkerült messzire tőlem, más társaságba(többek között lányokhoz) keveredett. Elhidegült tőlem, egyre kevesebbet találkozott velem. Végül elhagyott azzal a szöveggel, hogy rettenetesen sajnálja blablabla. Nesze lávsztori :D Mi a Te történeted?:)
2015. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

14L voltam ő meg 16F a szüleim elutaztak én meg nem akartam menni ezért egy ismerősükhöz kellett elmennem 3 napra szerencsémre pont a kiszemeltemhez.

A vendégszobában kellet aludnom de nagyon akartunk egy kis szexet ezért amikor a fiú szülei lefeküdtek átmentem a szobájába levetkőztünk és elkezdtük másfél órán át csináltuk gumi nem volt de nem lett baj belőle. Aztán gyorsan felöltöztem és vissza mentem a vendég szobába és ezt megismételtük következő nap este is😁 Most 18L vagyok és nincs barátom.

2016. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

17 voltam ő is 17. Es egy napos ismeretsegutan sikerult (mindketten szuzek voltunk) egy livaskocsin utaztunk(o volt a lovasbacsi fia) es beszelgetni kezdtunk egesz nap beszelgettunk nagyon kedves aranyos volt es megfogott benne valami,en leserultem (felhasadt a labam) o mondta hogy bekotoz. Es le kellett vennem a nadragom es elegge zavarba jott. Nem mentunk vissza a tobbiekhez nyarsalni hanem ott maradtunk a lovaskocsin csillagokat nezni es o meg letapizott "veletlenul" es letepert én meg hagytam.

Nem volt rossz es nem is fajt annyira...

Azota is egyutt! 22/l

2016. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!