Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak válaszait kérem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszait kérem, lehet-e összefüggés?

Figyelt kérdés

Van egy virtuális kapcsolatom. Nem akarunk egymástól a valóságban semmit, mindketten családosak vagyunk, fel sem merült, hogy a valóságban is szexeljünk. Egyszerűen csak jó elcseverészni egymással, erotikus dolgokról is. Már több, mint egy éve tart ez a dolog, ha bármelyikőnk tovább akart volna lépni, kezdeményezhetett volna. De nem volt, és nem is lesz ilyen.


Amiért most ide írok, annak az az oka, hogy szeretném a férfiaktól megkérdezni, ha volt már virtuális erotikus kalandjuk, az mennyiben hatott ki a valós szexuális életükre. Okozott-e benne zavart, ha igen, hogy oldották meg.


Azt írta ugyanis a virtuális barátom, hogy nem régóta, és alig észrevehetően, de van némi gondja a valós szexben otthon, nem úgy áll fel, és nem is tart sokáig.


Nem beszéltünk erről többet, mert éreztem, hogy kellemetlen neki ez a téma.


Viszont nagyon érdekelne, hogy lehet-e összefüggésben ez a zavar azzal, hogy velem erotikus dolgokról beszélget, vagy küldünk néha 1-2 képet egymásnak.



2015. szept. 12. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna engem szex közben, hogy én valakivel szoktam levelezgetni esténként és izgató dolgokról beszélünk.

Valszeg azt akarja, hogy sajnáld meg, adj neki többet magadból :)

2015. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is úgy gondolom, hogy külön lehet választani a kettőt, és nem kellene, hogy ez a dolog bezavarjon a valós szexuális életébe.

Azt nem gondolnám, hogy azért mondta, hogy megsajnáljam, és legyen köztünk a valóságban is valami. Akkor nem hinném, hogy ebből az irányból közelítene.

2015. szept. 12. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ezt kizártnak tartom. Bár én lázadó típus vagyok, és úgy érzem, nekem muszáj irtanom a tabukat, mert átkozottul utálom őket. A sajtóban már nem nagyon van, de az meglepett, hogy amiről a srácok az iskolákban meg a laktanyákban állandóan beszélnek, munkahelyen az tabu. Most attól, hogy itt erotikus dolgokról olvasok, ijedjek meg, hogy nem fog felállni? Egyébként hasonló levelezgetéseim nekem is voltak mikor olyan szervezetnél dolgoztam, ahol belső fórumon összejöttem az ország másik végén lakó hölggyel, és osztogattuk egymásnak a tanácsokat, én véletlenül sem éreztem ezt megcsalásnak, bár a feleségem tudom, hogy kissé másképp gondolta volna. Alkalmi merevedési zavarok bárkinél, bármikor előfordulhatnak, 40 éves kor felett meg az erek állapota is okozhat ilyen gondokat.
2015. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Annyi lehet, hogy kilövi a képeidre a tárat.
2015. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hacsak nem az a gond,hogy már nem kívánja a párját miattad,mert már inkább veled képzelné el a szexet.Ez akaratlanul is megtörténhet.Nem tehet róla,egyszerűen ilyen hatással vagy rá.
2015. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 35 éves amúgy, és az meg nekem nem jutott volna eszembe, hogy ez már az a bizonyos "korral járó" zavar lenne.
2015. szept. 12. 20:20
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, ha ez összefüggésbe hozható lenne velem. Illetve hízelegne az önbizalmamnak, hogy ekkora hatással vagyok rá.... de egyrészt nem kívánom, hogy neki otthon gondjai legyenek, másrészt nem szeretném, ha emiatt esetleg azt akarná, hogy szüntessük be, ami köztünk folyik.
2015. szept. 12. 20:21
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen,éreztem,hogy félsz attól,hogy mégis miattad van és ez a kapcsolatotok végét jelentheti.Sajnos ez is megeshet,van rá némi esély.

Neked miért jelent olyan sokat ez a kapcsolat?

2015. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 RRR ***** válasza:

nem valószínű

gondolom "élesben" vannak zavarai ,míg így arc,test nélkül nem

2015. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon feldobja a mindennapokat, izgalmas, önbizalomerősítő ...stb.
2015. szept. 12. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!