Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak válaszait kérem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszait kérem, lehet-e összefüggés?

Figyelt kérdés

Van egy virtuális kapcsolatom. Nem akarunk egymástól a valóságban semmit, mindketten családosak vagyunk, fel sem merült, hogy a valóságban is szexeljünk. Egyszerűen csak jó elcseverészni egymással, erotikus dolgokról is. Már több, mint egy éve tart ez a dolog, ha bármelyikőnk tovább akart volna lépni, kezdeményezhetett volna. De nem volt, és nem is lesz ilyen.


Amiért most ide írok, annak az az oka, hogy szeretném a férfiaktól megkérdezni, ha volt már virtuális erotikus kalandjuk, az mennyiben hatott ki a valós szexuális életükre. Okozott-e benne zavart, ha igen, hogy oldották meg.


Azt írta ugyanis a virtuális barátom, hogy nem régóta, és alig észrevehetően, de van némi gondja a valós szexben otthon, nem úgy áll fel, és nem is tart sokáig.


Nem beszéltünk erről többet, mert éreztem, hogy kellemetlen neki ez a téma.


Viszont nagyon érdekelne, hogy lehet-e összefüggésben ez a zavar azzal, hogy velem erotikus dolgokról beszélget, vagy küldünk néha 1-2 képet egymásnak.



2015. szept. 12. 19:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ismerjük egymást személyesen is, tehát nem lehet azt mondani, hogy arc és test nélküli a dolog.


De a valóságban egyáltalán nincs köztünk semmi. Ha találkozunk, köszönünk, vagy váltunk pár szót. Egyáltalán nem téma, ami virtuálisan zajlik, nem vállaljuk fel egymás előtt sem, úgy teszünk, mintha nem létezne virtuális titkunk. Még csak cinkos összemosolygások sincsenek.

2015. szept. 12. 20:35
 12/17 RRR ***** válasza:
azt elhiszem:DDD
2015. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet könnyű kivitelezni,hogy semmilyen jelzés ne legyen egymás felé,egyik fél részéről sem.

Nemi szervekről cseréltetek képet?

2015. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem találkozunk sűrűn, és olyan körülmények között vagyunk, amikor nem lehet szó semmiről. Teljesen kettesben nem szoktunk találkozni, bár amilyen zárkózott és szégyellős ő is és én is, szerintem akkor is úgy tennénk, mintha nem történne virtuálisan semmi.


Igen, mindenféle kép volt már....

2015. szept. 12. 20:45
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolat a zárkózott,szégyenlős emberek kenyere.Én is ilyen vagyok.

Nem bánod ha írok privát üzenetet,szeretnék kérdezni valamit?

2015. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nyugodtan kérdezz
2015. szept. 12. 20:57
 17/17 anonim ***** válasza:
ne cseszd el a családod. ki fog hatni rá mert ha azt jobban élvezed arra gondolsz majd szex közben is (meg egyéb apróságok beköltözik a gondolat a fejedbe) és ez majd hozza a többi problémát,vitákat , utána hozzá menekülsz stb.. beszélgess vele,de ne olyan témáról amit max a házastársaddal beszélnél meg!
2015. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!